Xbox One S performans açısından nasıl?

oblomovv

Decapat
Makaleler
1
Bir heyecanla ikinci el 1700 TL'ye aldım da.

Herkes gömüyor.

FIFA, ufc, NBA, Forza 4 veya 5 bu tarz oyunlarda sıkıntı çıkarır mı?

Özellikle FIFA kaça kadar çıkarır sizce.

Yani almakla hata mı ettim performans olarak sıkıntı yasar mıyım? Kasma donma vs.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir heyecanla ikinci el 1700 TL'ye aldım da.

Herkes gömüyor.

FIFA, ufc, NBA, Forza 4 veya 5 bu tarz oyunlarda sıkıntı çıkarır mı?

Özellikle FIFA kaça kadar çıkarır sizce.

Yani almakla hata mı ettim performans olarak sıkıntı yasar mıyım? Kasma donma vs.

1700 TL'ye daha iyisini alamazsınız zaten. Gömenler boş yapmış çoğu oyunu rahatlıkla açar. Konsollarda optimizasyon yüksek.

Geçenlerde One S de Forza Horizon 5 deneme fırsatım oldu bazen çok rezalet gözüküyor bazen ortalama ışığın falan güzel olduğu anlarda güzel duruyor grafik fakat yansımalar rezalet kasma donma olmaz fiyatı gayet güzel o fiyata PS4 Slim olsaydı onu alın derdim fakat yok tavsiyem para biriktirip satın Xbox One X alın zaten 2500-3000 arasına satılıyor One X'ler şu an.

Geçenlerde One S de Forza Horizon 5 deneme fırsatım oldu bazen çok rezalet gözüküyor bazen ortalama ışığın falan güzel olduğu anlarda güzel duruyor grafik fakat yansımalar rezalet kasma donma olmaz fiyatı gayet güzel o fiyata PS4 Slim olsaydı onu alın derdim fakat yok tavsiyem para biriktirip satın Xbox One X alın zaten 2500-3000 arasına satılıyor One X'ler şu an.
Forza 4
İçin de aynısı geçerli mi
1700 TL'ye daha iyisini alamazsınız zaten. Gömenler boş yapmış çoğu oyunu rahatlıkla açar. Konsollarda optimizasyon yüksek.

Ufc 4 FIFA 22 NBA Forza bir de Steep tarzı açık dünya spor oyunu vardı Riders mi ne genel olarak bunları oynarım sıkıntı yasar mıyım bu oyunlarda

Hayır hocam ne sorunu temiz cihazsa sıkıntı çıkmaz. 30FPS'ye tamamsan sorun yok gayet keyif alırsın 1700 bayağı uygun fiyatmış.

Yeni konular

Geri
Yukarı