Xbox One S PS4 takas yapılır mı?

Baguvix61

Decapat
Daha fazla  
Merhaba bir Xbox One S 1TB konsolum var. Yanında Forza Horizon 3, FIFA17 ve 2 aylık Game Pass ile ilana koymuştum. Bugün bir arkadaş bana PS4 1TB GoW, PES18-22 parlak kasa takas olur mu dedi. Bilgisayarım yok yazın alacağım xboxa gerek kalmayacak çoğu oyunu oynayabilirim bilgisayarda ama parlak kasaya da bulaşmak istemiyorum. Ben cihazımı temizlemek için açmıştım açarken de arkasındaki plastikte bir kırıklık oluştu bu yüzden satma gibi imkanım sınırlı. Sizce ne yapmalıyım PS4'te istiyordum bir sıralar.
Parlak kasa tercih edilir mi sıkıntısı yoksa?

Son düzenleyen: Moderatör:
Alacaksanız cihazı kullanmadan önce bir temizletin içini ondan sonra bir sıknıtı çıkacağını pek sanmıyorum bence mantıklı olur takas eğer ileride zaten PC alacaksanız.

Parlak kasa ilk model üretim mat kasa sonra üretilen seri, ısınma sorunu vardır ve fan bakımı yapılmadıysa uçak motoru gibi bağırma sorunları vardır. 2013 den 2018 e kadar kullandım. Kontrol ederek ve playstation özel oyunlarını oynamak istiyorsanız alınabilir en son gow oynamıştım sıkıntı yoktu ama xb geniş kütüphanesi bırakılır mı bilemem

hocam ne kadara satarsınız bana almayı düşünüyordum
3k ilanda hocam
Yani 2 3 günde bir silmeniz gerekir üstünü onun harici sorunu yok diye biliyorum.
Parlak kasanın fazla bir sıkıntısını yok aslında. Slim'den tek farkı fan sesi ve ısınma sorunları. Bunlarda genelde çok sıkıntı çıkarmaz temiz ise alınabilir.
Alacaksanız cihazı kullanmadan önce bir temizletin içini ondan sonra bir sıknıtı çıkacağını pek sanmıyorum bence mantıklı olur takas eğer ileride zaten PC alacaksanız.
Parlak kasa ilk model üretim mat kasa sonra üretilen seri, ısınma sorunu vardır ve fan bakımı yapılmadıysa uçak motoru gibi bağırma sorunları vardır. 2013 den 2018 e kadar kullandım. Kontrol ederek ve playstation özel oyunlarını oynamak istiyorsanız alınabilir en son gow oynamıştım sıkıntı yoktu ama xb geniş kütüphanesi bırakılır mı bilemem
Cihazımı sıfır aldığım için ne olduğunu biliyorum. Arkadaşın sattığı cihaza yanaşmak istemiyorum. Slim veya mat kasa olsaydı düşünebilirdim ama şimdilik takas yapmayacağım. Teşekkürler

Yeni konular

Geri
Yukarı