Xbox One S Satın Alınır mı?

PS4 ve Xbox oyuncuları aynı oyuna girebiliyorlar mı?
Giremez, PS4 oyuncuları PS4 oyuncuları ile oynar, Xbox oyuncuları Xbox oyuncuları ile oynar. Oyuncu sayısı da öyle azımsanacak seviyede değil bir dünya oyuncu var, neredeyse PC'ye yakın. Küçümsemeyin yani konsolu.

Giremez, PS4 oyuncuları PS4 oyuncuları ile oynar, Xbox oyuncuları Xbox oyuncuları ile oynar. Oyuncu sayısı da öyle azımsanacak seviyede değil bir dünya oyuncu var, neredeyse PC'ye yakın. Küçümsemeyin yani konsolu.

BF1 oynayan Xbox oyuncuları PC'den fazla hatta. Teşekkür ederim yorumlarınız için.

CrossPlay yok PS4 ve XBOX One arasında.
@LukeSkywalker Gerek var mı 4K Blu-ray oynatıcılı bir bilgisayara? Arkadaşın isteklerini biliyor musun? Muhalefet olmak için cevap yazmayın şuraya. Sırf sen kullanıyorsun diye adama başka alternatif sunulmayacak mı? Hey allahım ne kadardır girmiyordum sosyale, hala senin gibi tiplerin olduğunu unutmuşum. Hadi bak işine.

CrossPlay yok PS4 ve XBOX One arasında.
@LukeSkywalker Gerek var mı 4K Blu-ray oynatıcılı bir bilgisayara? Arkadaşın isteklerini biliyor musun? Muhalefet olmak için cevap yazmayın şuraya. Sırf sen kullanıyorsun diye adama başka alternatif sunulmayacak mı? Hey allahım ne kadardır girmiyordum sosyale, hala senin gibi tiplerin olduğunu unutmuşum. Hadi bak işine.
UHD Blu-Ray yanında gelen en büyük özelliklerden birisi, kayda değer bir özellik olduğu için belirttim. Gerek olur gerek olmaz, şu an her bakımdan bilgisayardan avantajlı durumda konsol. Boş konuşmaların ve sokak ağzın ile haksız olduğun konuya yorum yapmamalısın, arkadaş isteklerini açıkça belirttiği için ben de isteklerine yönelik yorumlar yaptım. En azından kimseden 1000 TL'ye One S ile aynı performansta ve değerde PC toplamasını beklemiyorum değil mi?

@LukeSkywalker Kime, hangi konuda yorum yapacağıma sen karışamazsın öncelikle. İlk başta bana agresif cevap yazan sensin. Ki cümlemde de diyorum ki, "bu fiyata bu model iyi alınabilir. Hatta Game Pass işine de baya yarayabilir." Cümlemi cımbızla çekip bir yerinden bir cevap veren ilk sensin. UHD Blu-ray herhalde ucuzluğu düşünen bir kullanıcı için de en gereksiz özelliklerden biri sanırım. Konsol her bakımdan avantajlı derken neyi kast ettin onu da anlamadım. Keza şu anda da hali hazırda bir bilgisayarı varmış. Onu da geliştirebilir doğru parçalar ile ve daha iyi bir performans alabilir. Konuyu tartışmaya götürmenin de alemi yok. Bir düşünce ortaya atacaksan farklı bir düşünce söyleyene alaylı biçimde konuşmayacaksın. Bu kadar net.

@LukeSkywalker Kime, hangi konuda yorum yapacağıma sen karışamazsın öncelikle. İlk başta bana agresif cevap yazan sensin. Ki cümlemde de diyorum ki, "bu fiyata bu model iyi alınabilir. Hatta Game Pass işine de baya yarayabilir." Cümlemi cımbızla çekip bir yerinden bir cevap veren ilk sensin. UHD Blu-ray herhalde ucuzluğu düşünen bir kullanıcı için de en gereksiz özelliklerden biri sanırım. Konsol her bakımdan avantajlı derken neyi kast ettin onu da anlamadım. Keza şu anda da hali hazırda bir bilgisayarı varmış. Onu da geliştirebilir doğru parçalar ile ve daha iyi bir performans alabilir. Konuyu tartışmaya götürmenin de alemi yok. Bir düşünce ortaya atacaksan farklı bir düşünce söyleyene alaylı biçimde konuşmayacaksın. Bu kadar net.
Yahu boş boş konuşacağınıza arkadaşın bilgisayarının "ihtiyaçlarını karşılamadığı" gerçeğini kabullenip mantıklı ve mümkünatı olan çözümler sunsanıza baştan. Hala Blu-Ray üzerinden ilerleyeceğinize bahsettiğiniz bütçelerde aynı performansta sistem toplanmayacağına veya en baştan konsolun sadece oyun üyelikleri sayesinde bilgisayara göre daha avantajlı olduğunu kabullenseniz bu kadar ileri gitmezdi tartışma. Ben kullanıyorum, bilgisayara göre çok daha fazla avantajları var ve iki platformu da kullandığım için arasındaki farkları tartıp hangisinin özellikle şu anda daha iyi olduğunu biliyorum. Bundan sonra da gereksiz tartışma olur ise cevap vermeyeceğim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı