Xbox One S ve PC'den aynı sunucuda oynamak

Algos41

Decapat
Ben bilgisayarımı satıp Xbox One S almayı düşünüyorum. Kendi oyunları dışında bilgisayar kullanan arkadaşlarımla aynı oyunları oynayabilir miyim? Oyunlar ise LOL, PUBG, Rocket League. Klavye ve mouse bağlanarak oynayabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben bilgisayarımı satıp Xbox One S almayı düşünüyorum. Kendi oyunları dışında bilgisayar kullanan arkadaşlarımla aynı oyunları oynayabilir miyim? Oyunlar ise LOL, PUBG, Rocket League. Klavye ve mouse bağlanarak oynayabilir mi?
Saydığınız oyunları pc oyuncuları ile birlikte oynayamazsınız. Klavye+mouse xbox oyunlarında birlikte kullanılamaz sadece controller ile oynayabilirsiniz.

Maalesef saydığın oyunları arkadaşlarınla oynayamazsın zaten LoL xbox one s'de yok.Klavye+mause desteği var ama isteğini takamazsın yüksek fiyatlı ona özel klavye mauseler var.Örneğin Cronus Max.Ve de herhangi bi klavye mause desteği gelebileceği konuşuluyor

Peki bilgisayar gibi kullanabilir miyim, klavye ve mouse takmadan? Yani Windows 10 arayüzü var mı?
Xbox'ta Netflix,Spotify,Youtube,Microsoft Edge ve daha sayacağım birçok uygulama var toplam uygulama sayısı mağazada 100+. Ayrıca Microsoft Store'da bazı oyunlarda play anywhere etiketi var, bu aldığınız oyunu hem windows 10'da hem Xbox'ta oynayacağınız anlamına geliyor.Cihazın işletim sistemi zaten Windows 10.
Arayüzü budur https://i.kinja-img.com/gawker-media/image/upload/t_original/bv79ygzcr0j0lgallyyk.jpg

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı