Xbox One S vs APU sistem

Eski nesil konsolları tercih etmiyorum.
Xbox one S ya da APU sistem arasından fikrinizi soruyorum.
PS4 Slim'e ayrıca o kadar para vermek istemiyorum.
One S 1500Lira falan.
Kaldı ki PS4 Slim 2200 Lira civarlarında.
Popüler markalarda vatan teknosa falan en ucuz 2600TL zaten ikinci elleri bile 1400TL civarı xbox one s 1600TL :d

PC masraflı olur bence. Xbox One S tavsiyemdir. Özellikle servislerle avantajlı oluyor.

Şu ekonomik durumda eğer sürekli akan bir geliriniz/biriktirebileceğiniz bir miktar para yoksa One S, yakında çok güzel bir oyun olan A Plague Tale: Innocence oyunu GamePass'e gelecek. İleride bir düşünün daha neler eklenir.

Eline sürekli para geçen biri değilsen Xbox oyunlarını nasıl alacaksın? İkinci eline 100₺ istiyorlar sıfırı 200-300 oyunların. Kırık PS4 alabilirsin içinde 30-40 oyun olan, 1700-2000 civarı 2. El

Eline sürekli para geçen biri değilsen Xbox oyunlarını nasıl alacaksın? İkinci eline 100₺ istiyorlar sıfırı 200-300 oyunların. Kırık PS4 alabilirsin içinde 30-40 oyun olan, 1700-2000 civarı 2. El
İkinci el xbox one s alabilir 750TL fiyata oyunlarıda Gamepass ve ea access ile halletmek şansı var. Tamamı olmasada çoğunluğu

İkinci el xbox one s alabilir 750TL fiyata oyunlarıda Gamepass ve ea access ile halletmek şansı var. Tamamı olmasada çoğunluğu
O şekilde ise ve PS4 istemiyorum diyorsan çok mantıklı, apu oyun için çok yetersiz zaten. PS 2-3-4 Xbox 360 in iki farklı kasasını kullandım, FPS oyunlar hariç kesinlikle çok güzel. Şimdi ben 750₺ ye Xbox alsam, witcher red dead redemption vs. Bu oyunları ucuza halledebilir miyim söylediğin şeylerle?

O şekilde ise ve PS4 istemiyorum diyorsan çok mantıklı, apu oyun için çok yetersiz zaten. PS 2-3-4 Xbox 360 in iki farklı kasasını kullandım, FPS oyunlar hariç kesinlikle çok güzel. Şimdi ben 750₺ ye Xbox alsam, witcher red dead redemption vs. Bu oyunları ucuza halledebilir miyim söylediğin şeylerle?
Kanka rdr2yi alman gerekir ama witcher Gamepass ile halledebilirsin ilk üç ay 5.90 sonrası 45TL ücreti var çok güzel oyunları var linkini atayım

Xbox Game Pass Ultimate Satın Al - Microsoft Store tr-TR
Aşağıdan oyunlar kısmına basarak görebilirsin
Ayrıca xbox exc. Oyunlarda geri oldugu için bu servise çok önem veriyor ve çok güncel oyunlar şu an geliyorki ileride daha iyi oyunlar gelecek diye düşünüyorum. Kısacası exc. Oyunlar istiyorsan ve bir oyuna +100 verebiliyorsanız Ps4 yok ben para veremem ve exc. Çok istemiyorum derseniz xbox.

Kanka rdr2yi alman gerekir ama witcher Gamepass ile halledebilirsin ilk üç ay 5.90 sonrası 45TL ücreti var çok güzel oyunları var linkini atayım

Xbox Game Pass Ultimate Satın Al - Microsoft Store tr-TR
Aşağıdan oyunlar kısmına basarak görebilirsin

Ayrıca xbox exc. Oyunlarda geri oldugu için bu servise çok önem veriyor ve çok güncel oyunlar şu an geliyorki ileride daha iyi oyunlar gelecek diye düşünüyorum. Kısacası exc. Oyunlar istiyorsan ve bir oyuna +100 verebiliyorsanız Ps4 yok ben para veremem ve exc. Çok istemiyorum derseniz xbox.
Bilgi ve link için teşekkür ederim, ben oyunlara 200tl verecek kadar zengin değilim halen. Bu söylediklerin çok mantıklı gelsi, benim 1 sene kadar Xbox oynayasım var, sonrasında da satarım zaten ideal olur. Çok teşekkürler tekrardan dostum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı