Xbox One S vs PC

GtxCemaster

Hectopat
Daha fazla  
Gençler bana hediye RX480 ekran kartı gelicek ben onun yanına 2000 liraya anakart işlemci ram ve kasa almayı düşünüyorum. Onun yerine şuandaki DDR3 bilgisayarıma o ekran kartını takıp bir XBOX One S alsamdaha mı iyi olur ? Ne önerirsiniz ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Xbox One S almak yada Xbox One almak artık bu saatten sonra biraz sakıncalı bence. Çünkü GPU 1.23 TFLOPS ve baya zayıf. Adamların kendi özel oyunları bile 720p çıkıyor. Forza hariç tabi. Xbox Scorpio duyurusu yapılmışken almak olmaz. Zaten konsollar zar zor dayanıyor ve teknoloji hızla gelişirken konsollar baya yetersiz kaldı. Bence bu nesil konsollar en fazla 2 yıl daha gider o da zorla belki. Ondan sonra 720p çözünürlüğünün yukarısına çıkamayacaktır bence yada en fazla 900p olacaktır. Oyunlarda 30 fps olur artık. Gerçi zaten 30 fps gidiyorlar hadi hayırlısı.

Artık Xbox öldü denilebilir. Konsolların en önemli yanı özel oyunlaıdır ve Xbox özel oyunu kalmadı hepsi Pc ye geldi sayılır. Bence Pc topla ileride ise 2. el temiz Ps4 alırsın mis gibi oynarsın E3 e baktıysan Sony durmak bilmiyor yeni bir IP daha tanıttı.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı