Xbox 360 vs Xbox One vs Xbox One S

Osmanefe23

Decapat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
İyi günler Xbox 360 almayı düşünüyorum. Fakat bayağı eski olduğu için rafa kaldırdım. Xbox One ve One S arasında kaldım. Bütçem bunlara yetiyor. One tek kol 3500, One S de 4000 civarı bulunuyor. Xbox 360 ise 1500'e bulunuyor. Sizce hangisi mantıklı? One S fiyatına oyunlu One'lar var.

İyi günler Xbox 360 almayı düşünüyorum. Fakat bayağı eski olduğu için rafa kaldırdım. Xbox One ve One S arasında kaldım. Bütçem bunlara yetiyor. One tek kol 3500, One S de 4000 civarı bulunuyor. Xbox 360 ise 1500'e bulunuyor. Sizce hangisi mantıklı? One S fiyatına oyunlu One'lar var.

Ben One S alırdım ama kendi tercihim.

Hocam bende Xbox One S kulanıyorum. Bütçeniz One S'e yetiyorsa kesinlikle One S alın. Apex Legends, Fortnite, Rocket League, PUBG ve Call of Duty gibi oyunları oynatıyort. Gerçekten bayağı bayağı memnunum. Fortnice 60FPS, PUBG 30FPS, Battlefield 4 60FPS, Call of Duty 45FPS sanırım. Rocket'te 60FPS civarıydı. Yeni oyun çıkmayacak ama, oyun çeşitliliği nedeniyle One S. Hala güncelleme alıyor, oyunların güncellemesi de geliyor.

Hocam bende Xbox One S kullanıyorum. Bütçeniz One S'e yetiyorsa kesinlikle One S alın. Apex Legends, Fortnite, Rocket League, PUBG ve Call of Duty gibi oyunları oynatıyort. Gerçekten bayağı bayağı memnunum. Fortnice 60FPS, PUBG 30FPS, Battlefield 4 60FPS, Call of Duty 45FPS sanırım. Rocket'te 60FPS civarıydı. Yeni oyun çıkmayacak ama, oyun çeşitliliği nedeniyle One S. Hala güncelleme alıyor, oyunların güncellemesi de geliyor.

Tamam o zaman tercihim One S olacak teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı