Xbox One S vs Playstation 4 Slim

Benim bu konsollar hakkında attığım mesajları lütfen düzgünce tekrar okuyup öyle yorum yapın.

Arkadaş PS fanboyluğu yapmıyor ülkemizde daha çok PS kullanıcısı olduğu için PS öneriyor.

Takdir edersiniz ki Playstation 4 Pro alabilseydim alırdım, ama bütçe yetmiyor. Ps4 Slim de alınmaz mı diyorsunuz?

Alınmaz diye birşey yok. Ps4 kullanıcılarının %90 ında normal kasa vardır zaten şuan.

Adamlar sorunlu olsa yeni kasayı piyasaya sürer miydi ? Mantıklı düşünün biraz.

Koskoca sony firması ısınan hatalı makineyi piyasaya sürmüş olamaz diye düşünüyorum. Öyle bir hata varsa toplatılırdı şimdiye kadar. Yine söylüyorum daha az enerji kullanan daha verimli bir kasa. Ferah bir yerde durdukdan sonra anormal derecede ısınmaz. Kaldıki bilgisayarlarımız bile yükte ortalama 70derecede çalışıyolar kasa büyük olduğu için hissedemiyoruz. Bu ısınmayı siz hissetmedikden , cihaz kendini kapatmadıkdan , fps düşüsü görmedikden sonra önemi yok. Demekki normal derece ısınıyor.

Hocam 2.el 850 TL ye 2 kol fat kasa var alınır mı ? Battlefield 1, Rainbow Six Siege ve GTA V oynayacağım.

Mantıklı bi düşünce bence, hacim küçülünce fan'da küçülür, gerisi ısınmaya yol açmaz mı?

Hocam 2.el 850 TL ye 2 kol fat kasa var alınır mı ? Battlefield 1, Rainbow Six Siege ve GTA V oynayacağım.
Fat kasa ama hangi seri ? Garantisi faturası varmı ? Kozmetik durumu ne ? Hafıza 1tb mı 500gb mı ? Duruma göre alınabililir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…