Xbox One S vs Playstation 4 Slim

xbox one yi bende önermem fakat s model kendini çok geliştirdi tuğla adaptör gitti 4k film izleme daha ince bir görüntü joystik te bluetooth olması bunlar ve aklımda olmayan yeni özellikler çok iyi şeyler şahsen xbox one yi bende önermem fakat s yi öneririm ps4 slim de ise bu kadar özelik gelmedi malesef xbox one nin en güzel yanıda ea 65 tl ödeyip bütün oyunları 1 yıl boyunca oynuyabiliyorsunuz.
Benim bu konsollar hakkında attığım mesajları lütfen düzgünce tekrar okuyup öyle yorum yapın.

Koskoca sony firması ısınan hatalı makineyi piyasaya sürmüş olamaz diye düşünüyorum. Öyle bir hata varsa toplatılırdı şimdiye kadar. Yine söylüyorum daha az enerji kullanan daha verimli bir kasa. Ferah bir yerde durdukdan sonra anormal derecede ısınmaz. Kaldıki bilgisayarlarımız bile yükte ortalama 70derecede çalışıyolar kasa büyük olduğu için hissedemiyoruz. Bu ısınmayı siz hissetmedikden , cihaz kendini kapatmadıkdan , fps düşüsü görmedikden sonra önemi yok. Demekki normal derece ısınıyor.

200 300 lira için ileride pişman olursunuz. 4k televizyon zorunluluğu yok. 1080p de daha fazla fps veriyor cihaz. Ama bunun için oyun yazılımcılarının yaması gerekiyor. Bu yamalarda yavaş yavaş geliyor oyunlara. Benim gördüğüm uncharted 4 ve tomb raider için bu yama geldi. Oyun arayüzünde siz 4k 30fps veya 1080p 60fps olarak seçebiliyorsunuz. Bu zamanla tüm oyunlara gelir eskiler hariç. Ha şunuda söyliyeyim sabit 30fps bile ps de çok akıcı geliyor insana.
Hocam 2.el 850 TL ye 2 kol fat kasa var alınır mı ? Battlefield 1, Rainbow Six Siege ve GTA V oynayacağım.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı