Xbox One S vs PS4

funsavber

Picopat
PC var. Rahat rahat oyun oynamak, arkadaşlarla FIFA, PES atacağız ve bir sürü oyun oynamayı düşünüyorum. PC'den oyun oynamayı pek sevmedim. Konsolu hem de bir multimedya cihazı olarak kullanacağım. Malum 1 Ekim'de fiyatlar düşüyormuş. Sizce kaça iner bir de Xbox One S mi PS4 mü? MICROSOFT Xbox One S 1TB/Forza H4 & Lego DLC Oyun Konsolu

Eğer çok oyun oynama istiyorsan Xbox Gamepass için Xbox daha avantajlı.
Ama özel oyun oynamak istiyorsan PS 4 dışında alternatifin yok.
Her ikisi ile de çok rahat PES veya FIFA atabilirsiniz.

PC var. Rahat rahat oyun oynamak, arkadaşlarla FIFA, PES atacağız ve bir sürü oyun oynamayı düşünüyorum. PC'den oyun oynamayı pek sevmedim. Konsolu hem de bir multimedya cihazı olarak kullanacağım. Malum 1 Ekim'de fiyatlar düşüyormuş. Sizce kaça iner bir de Xbox One S mi PS4 mü?
1 ekimde fiyatlar düşmeyecek hocam. Vergi yıl sonuna kadar uzadı. Bence şu anda ikisini de almanın mantığı yok. Xbox series s 300 dolardan satışa çıkcak. TR fiyatı ortalama 4500tl olur. Bence yeni nesili bekleyip Xbox Series S alın.

PC var. Rahat rahat oyun oynamak, arkadaşlarla FIFA, PES atacağız ve bir sürü oyun oynamayı düşünüyorum. PC'den oyun oynamayı pek sevmedim. Konsolu hem de bir multimedya cihazı olarak kullanacağım. Malum 1 Ekim'de fiyatlar düşüyormuş. Sizce kaça iner bir de Xbox One S mi PS4 mü? MICROSOFT Xbox One S 1TB/Forza H4 & Lego DLC Oyun Konsolu
Bende 1.5 aydır Xbox One S var ve gayet memnunum. PS4 özel oyunlarına verecek paranız varsa alınır çünkü God Of War gibi mükemmel oyunlara sahip. Fakat ben oyuna bir sürü para veremem diyorsanız benim gibi Xbox alıp yanına Game Pass çaktınız mı olay bitmiştir. Gerçi Gamepass aldım ama oynadığım tek oyun Apex Legends :D

Üzgünüm size kötü bir haberim var. Konsollara uygulanan %50 gümrük vergisi yıl sonuna kadar uzatıldı. ben olsam PS4 alırdım özel oyunları xbox one s'e göre çok daha iyi. xbox'ın artısı ise gamepass sistemi ile aylık 30₺ ye 100'e yakın oyuna erişebilirsiniz ve xbox'ın bethesda yı satın alması sebebiyle bu kütüphane bayağı bir genişleyecek. zaten PES FİFA oynamayı düşünüyorsunuz ve gamepass üzerinden birçok oyunu deneyebilirsiniz ve maliyeti PS4 e göre daha az olacaktır. Sony exclusive oyunlarına merakınız yoksa xbox one s almanız daha ekonomik bir tercih olacaktır.

Zaten PC çok kötü değil. Amacım konsolda rahat rahat bir sürü oyun oynamak.
Beyler sizce yanlış mı yapıyorum ben PC ile uğraşmayı sevmiyorum. Alıyım oynayım oyunumu. Yapacağım max işlem konsolu güncellemek olsun. Beni 4 sene götürsün. Kasmasın oyunlar. Her oyunu oynayım. Grafik ayarı yapmayla uğraşmayım. Sizce konsol almak mantıklı mı?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı