Xbox One S vs Series S Controller

Ragnarak

Hectopat
Merhaba, artan konsol fiyatlarından dolayı oyunlarımı artık bilgisayar üzerinden oynama kararı aldım. Elimde PS4 var ve onun kontrolcüsünü kullanıyorum fakat birçok program kurmak, kablo ile bağlamak vs. gerekiyor. Daha kafam rahat ve sorun yaşamadan oyun oynayabilmek istiyorum. Bunun için Xbox kontrolcüsü almak istiyorum ama aradaki farkı bilmiyorum. Arada dağlar kadar fiyat farkı var. Beni aydınlatabilir misiniz?

Hocam 1-2 yıldır One S kolu kullanıyordum ve 2 hafta önce Series S koluna geçtim. Kumandaya eklenen tuş benim için çok iyi olmuş aslında, onun dışında tetik düğmeleri (RT & LT) ve kumandanın bazı kısımları pürüzlü. Series S kumandası ile oyunlardan daha fazla zevk almaya başladım ama aradaki fiyat farkına değeceğini düşünmüyorum. Aman aman bir fark yok yani. Kısacası One S kolu diyebilirim. Zaten One S kolunu garantiye gönderince Series S kolu veriyorlar.

Hocam 1-2 yıldır One S kolu kullanıyordum ve 2 hafta önce Series S koluna geçtim. Kumandaya eklenen tuş benim için çok iyi olmuş aslında, onun dışında tetik düğmeleri (RT & LT) ve kumandanın bazı kısımları pürüzlü. Series S kumandası ile oyunlardan daha fazla zevk almaya başladım ama aradaki fiyat farkına değeceğini düşünmüyorum. Aman aman bir fark yok yani. Kısacası One S kolu diyebilirim. Zaten One S kolunu garantiye gönderince Series S kolu veriyorlar.
One S kolu alsam, ardından daha kullanmadan garantiye gönderirsem sorun olur mu peki?

One S kolu alsam, ardından daha kullanmadan garantiye gönderirsem sorun olur mu peki?
Hocam bilmiyorum servise verince sorunu var mı yok mu kontrol ediyorlar mı. Eğer kontrol ediyorlarsa kumandaya vurun bir şeyler yapın özellikle One S kollarında (belki Series S kollarındada böyledir) tamponlar yani LB & RB tuşları çabuk bozuluyor bozulduğunda direk servise verin sıfır Series S kumandası veriyorlar.

Geri
Yukarı