Xbox One S vs. Xbox Series S

Daha fazla  
Merhaba. Xbox almayı düşünüyorum ama paralı oyun almayacağım. Yani basit bedava oyunları oynayacağım (Apex Legends, Overwatch vb.). Sizce hangisini almalıyım. Xbox One S'de donma ve kasma yaşar mıyım? Benim için hangisi uygundur?

Merhaba. Xbox almayı düşünüyorum ama paralı oyun almayacağım. Yani basit bedava oyunları oynayacağım (Apex Legends, Overwatch vb.). Sizce hangisini almalıyım. Xbox One S'de donma ve kasma yaşar mıyım? Benim için hangisi uygundur?
Xbox series s almanız daha mantıklı olucaktır.

Oynayacağınız oyunun One S ve Series S FPS testine cihazın performans testlerine bakın açık ara Series S alacaktır.

Peki Xbox One S'de kasma veya donma yaşar mıyım? Dediğim gibi oyunlara para vermeyeceğim.

Adı üstünde eski nesil cihaz kasma donma yaşayabilirsiniz çünkü HDD kullanıyor Series S de SSD var

Ayrıca oyun performansı kötü Series S de yeni nesil işlemci mimarisi var.

Oynayacağınız oyunun One S ve Series S FPS testine cihazın performans testlerine bakın açık ara Series S alacaktır.

Adı üstünde eski nesil cihaz kasma donma yaşayabilirsiniz çünkü HDD kullanıyor Series S de SSD var

Teşekkürler gerçekten yardımcı oldunuz. :)

Yaşamazsınız hocam ama one s artık eskidi series s almaya çalışın.
Teşekkürler :)

PS5 ve Series X hariç her konsol elime geçti tartışmasız Series S One X vs Series S olsa arada kalırdım da One S alıncak bir cihaz değil.

Adı üstünde eski nesil cihaz kasma donma yaşayabilirsiniz çünkü HDD kullanıyor Series S de SSD var.

One S de donma yaşicağını sanmıyorum CP2077 first day güncellemesi tadında bir şey oynamazsa kasmalar olacaktır ama oyunun ufak belli yerlerinde yer yer 25-26 olabilir ama bunu da adaptive resolution ile çözüyorlar performansın düştüğü yerde oyun 1080P'den 900'e çekiyor yine de One S de grafik kalitesi düşük FPS 30FPS alınmaz.

Geri
Yukarı