Xbox One sağlığı nasıl anlaşılır?

JenLedger

Kilopat
Makaleler
1
Yer
C:/Program Files/Antalya
Daha fazla  
Meslek
Satış Yöneticisi
Merhaba arkadaşlar. 6 ay önce Xbox One cihazımı sattım. Kendisiyle WWE 2K19 oynayabiliyordum rahatça. 1 hafta önce Xbox One aldım tekrar, aynı model eskisiyle. WWE 2K19 kasıyor bariz bir şekilde. Pes 2021 eski cihazda çok akıcıydı, bu cihazda menü geçişleri falan çok yavaş.

Acaba WWE oyununa mı bir şey oldu yoksa cihazımda mı bir sorun var? Bunu nasıl anlayabilirim? Bilgisayarın performans testleri gibi, Xbox'ta da böyle bir şey var mı? @Yener K.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bildiğim kadarıyla yok. Cihazda ısınma sorunu da olabilir. Bir de temiz sıfırlama yapıp deneyin.

Merhaba arkadaşlar. 6 ay önce Xbox One cihazımı sattım. Kendisiyle WWE 2K19 oynayabiliyordum rahatça. 1 hafta önce Xbox One aldım tekrar, aynı model eskisiyle. WWE 2K19 kasıyor bariz bir şekilde. PES 2021 eski cihazda çok akıcıydı, bu cihazda menü geçişleri falan çok yavaş.

Acaba WWE oyununa mı bir şey oldu yoksa cihazımda mı bir sorun var? Bunu nasıl anlayabilirim? Bilgisayarın performans testleri gibi, Xbox'ta da böyle bir şey var mı? @Yener K.

Aldiginiz yerde deneseydiniz keske cihazi.

Bildiğim kadarıyla yok. Cihazın HDD'sini söküp bilgisayarda sağlık testi yapabilirsiniz belki onda bir sıkıntı vardır. Isınma sorunu da olabilir.

Geri
Yukarı