Xbox One S'in devri geçiyor mu?

Teknolojik112

Hectopat
Daha fazla  
Xbox Series S almayı düşünüyordum ama Xbox One S'de ilgimi çekti. Sizce gelecek 2-3 yılı düşünürsek hala gideri var mı bu konsolun?

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçti bile. Oyun desteği de kesilir yakında. Bütçe yeterliyse Series S altı almayın.
PS tarafında ki yeni abonelik sistemi ile bence Xbox sıkıntılı sürece girebilir PS4 Pro almayı bile düşündüm PC satıp.
PS+'ın Xbox'u sıkıntılı sürece sokma imkanı yok. Adamlar daha sistemden çıkaracağı oyunları duyurma zahmetine dahi girmiyor. GP şuan için hala daha üstün. Xbox sadece Series S'in F/P'liği sayesinde bile bu nesli kazanıyor zaten.

Geçti bile. Oyun desteği de kesilir yakında. Bütçe yeterliyse Series S altı almayın.

PS+'ın Xbox'u sıkıntılı sürece sokma imkanı yok. Adamlar daha sistemden çıkaracağı oyunları duyurma zahmetine dahi girmiyor. GP şu an için hala daha üstün. Xbox sadece Series S'in F/P'liği sayesinde bile bu nesli kazanıyor zaten.

Xbox sıkıntılı bir sürece çoktan girdi hocam Sony PS+ sistemine GP'den daha çok değer veriyor.

Peki PlayStation alın diyorsunuz ama benim çok büyük bir Xbox 360 oyun koleksiyoum var bu biraz sıkıntıya düşürüyor yoksa bende PS almayı daha uygun buluyorum.

Xbox sıkıntılı bir sürece çoktan girdi hocam Sony PS+ sistemine GP'den daha çok değer veriyor.
Alakası yok. Classics bölümü çıkardılar, ki en büyük avantajlarından biri oydu, ona dahi bakmıyorlar. Az PS Plus subredditinde takılın görürsünüz.

Sony için PS+'ın hiçbir önemi yok. Sony parasını konsol satışından ve oyunlardan kazanıyor. Bu da exc. demek. Sony PS+'a GP'den daha çok değer verse PC için düzgün entegre bir sistem çıkarır. Hala cloud altyapılı uygulaması var.

Xbox'ı zora sokabilecek bir sistem kesinlikle değil. 7-8 exc. oyun koymakla abonelik sistemi ihya olunmuyor. Onlar bitince üçüncü parti oyunlara kalıyorsun, onlarda da GP bariz avantajlı. PS+'da oyunların çıkış süresinin kısalığına ve çıkan oyunları duyurmamalarından hiç bahsetmiyorum bile.

Peki PlayStation alın diyorsunuz ama benim çok büyük bir Xbox 360 oyun koleksiyoum var bu biraz sıkıntıya düşürüyor yoksa bende PS almayı daha uygun buluyorum.
PS5 almayacaksan PS mantıksız. One S ile PS4 arasında seçim yapacaksan PS4 alınır ama Series S ile PS4 kıyas dahi götürmez. Series S alabiliyorsan Series S al, alamıyorsan PS4.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı