Xbox One Siyah, PC takası ile alınır mı?

mertpivvo

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
2. el GTX 650 C2 Quad sistemim var. 800 TL'ye almıştım. Birisi Xbox 2 Controller FIFA 20 ve diğer 10 oyun (dijital) teklif etti. Her zaman konsol alma isteğim vardı ama param olmadığından fırsatım olmamıştı. PC kullanmayı da seviyorum, ama karşılığında Xbox konsolu daha karlı olmaz mı benim için? Sizce takas etmeli miyim? Düz Xbox One siyah konsol arkadaşlar One S veya One X modeli değil yani. Konsol konusunda deneyimli arkadaşlar varsa takas yapmalı mıyım? Eksi yönleri vs. nedir söylerse sevinirim.

Bir de konsolda tarayıcıda medya oynatmak istiyorum. Xbox One marketinde Chrome, veya Edge vs. tarayıcılar bulunuyor mu?

Bir diğer sorum konsola klavye mouse bağlayabilir miyim?

Dijital olarak hesabında şu oyunlar varmış:

Assassin's Creed chronicles chine-india-russia.

FIFA 20.

CoD war zone.

Dauntless.

Dead or alive 6.

FIFA 20.

Fortnite.

Hitman 2.

Life is Strange.

Metro 2033.

PUBG.

Resident Evil 2.

Rocker League.

Warframe

Son düzenleyen: Moderatör:
Konsola klavye-mouse bağlayabilirsin ama her oyun desteklemiyor. Aparat alarak her oyunda oynayabilirsin ama bilgisayar gibi olmayacaktır. Yeni nesil konsollarla birlikte yavaş yavaş destek kesilecektir ama senin bilgisayarın zaten yeni nesil oyunlar oynatacak güçte değil. Takas mantıklı olabilir.
Tarayıcı bulunuyor ve bilgisayar kadar iyi olmasa bile iş görüyor.

Son düzenleme:
Xbox One'da Edge yüklü geliyor, video falan açabiliyorsunuz. Sosyal'e bile girebilirsin.

Eksi yönleri olarak konsol aşırı büyük, adaptörü cidden büyük ve artık cidden güçsüz. Cyberpunk'da 15FPS, RDR2'de 23FPS çekiyor anca. HD 7790'a eşit One'ın GPU'su, öyle diyeyim.

Oyunların çoğu ya ücretsiz, ya da Game Pass oyunları. Pek değeri yok.

Mouse ve klavye bağlayabilirsiniz ancak her oyun desteklemiyor. Desteklerse de ayrı sunucuya atıyor, başka klavye mouse kullananlar ile eşleşiyorsunuz adil olsun diye.

Bence değer mi derseniz, bence değmez. PC candır, PC kraldır.

Geri
Yukarı