Xbox One vs One S

One S kesinlikle. Geleceğe yatırım gibi düşünün derim rahat bir 7 8 sene sizi götürür. 4K Gaming Türkiye'deki bizler gibi fakirler için daha erken bir teknoloji. 1440p yeter ve görüntü kalitesi tatmin edici yeterince.

İkisini de kullandım hocam 4K farkı var biliyorsun. Ben başka fark sezemedim desem yeridir aslında. 4K televizyonum olmadığından Xbox One ile devam ediyorum.

Bir de daha küçük, taşınabilir olması.

One S kesinlikle. Geleceğe yatırım gibi düşünün derim rahat bir 7 8 sene sizi götürür. 4K Gaming Türkiye'deki bizler gibi fakirler için daha erken bir teknoloji. 1440p yeter ve görüntü kalitesi tatmin edici yeterince.

İnternetimden dolayı pek oynayacak gibi değilim ama, şu an yeni çıkan güncel oyunları oynatır mı?

Xbox Series S ile karıştırdınız sanırım. Xbox One S bayağı eski konsol çünkü.

Aralarında çok fark var mıdır? Aman aman oyuncu değilim, yüksek grafiklere takıntılı değilim.
Xbox One ve Xbox One S direkt kötü konsollar. Görüntü kalitesi önceki nesile yönelik olan Elden Ring bile Xbox One ve S'te berbat görünüyor. Eğer Xbox satın almayı düşünüyorsan kesinlikle Xbox One X altına düşmemelisin.

One S ne zamandır 4K oyun oynatıyor? Oynatıyor da bizim mi haberimiz yok? @Emin Çıtak hocam zaten açıklamış. One ve S ile aynı işlemci, RAM ve ekran kartı kullanılıyor. S modelinde az bir hız aşırtma var. Zaten ikisinin de aynı aynı anda kesilecek. One S'in sürücülü olan modelinde 4K Blu-ray sürücüsü var. 4K film oynatır. Oyun falan oynatamaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı