Xbox Xbox One X hala alınır mı?

Evet arkadaşlar başlıkta dediğim gibi hala alınır mı? Genelde EA Sports FC oynamayı düşünüyorum bir dahaki yılların oyunları falan da gelir mi?
Bu arada Series S almayı düşünüyordum ama onda blue ray yokmuş ben fiziksel oyun daha çok sevdiğim için vazgeçtim bir de eski konsolların oyunlarını da letgodan vb. bulup oynamak içine Series S kötü geliyor bana.
Sizin fikriniz nedir?
Alınmaz. Çünkü garanti koşulları konsol için çok sağlıklı değil. Şuan 30.000TL'e yakın bir fiyatı var. Aldınız cihazı. 10 gün sonra konsol da bir arıza meydana geldiğinde cihazı daha önce sorun yaşamış fakat yenilenmiş bir konsol ile değişimi sağlanıyor. Yani yeni değil 2. el bir konsol ile değişimi sağlanıyor. Benim başıma geldi. Gelen cihazın da arızalı çıkması sonucu durumu öğrendim. Bir daha ne alırım, ne öneririm.

İlk çıktığında almıştım 5 yıl kullandım çok sağlam makineydi 2 yıl öncesine kadar alınırdı ama şu andan itibaren Series S almak lazım. Yeni oyunlar çıkmıyor ve fan sesi fazla olur ikinci el alacağınız için.

İlk çıktığında almıştım 5 yıl kullandım çok sağlam makineydi 2 yıl öncesine kadar alınırdı ama şu andan itibaren Series S almak lazım. Yeni oyunlar çıkmıyor ve fan sesi fazla olur ikinci el alacağınız için.
Bende XBOX SERİES X modeli var. Cihazda donmalar çok fazla olmaya başladı. Ekran gidip gelmeye başladı. Gönderdim. Yeni cihaz gönderdiler. oda arızalı çıktı. FUT 24 de korner kullanırken oyuncuların arkalarında pelerinler çıkıyor. :) oyuncu görünmüyordu. Sonra arayıp sordum siz yeni bir cihaz mı gönderdiniz hayır yenilenmiş cihaz gönderdik. Türkiye de Xbox cihazı aldığınız da bu garanti koşullarını kabul etmiş oluyorsunuz dedi. Hatta ekledi. 10 gün sonra bile arıza oluşsa durum bu şekilde olacak. Şimdi bunu bile bile bir insan bu kadar para neden versin. İsteyen Xbox destek hattını arayıp sorsun..

Bende XBOX SERİES X modeli var. Cihazda donmalar çok fazla olmaya başladı. Ekran gidip gelmeye başladı. Gönderdim. Yeni cihaz gönderdiler. oda arızalı çıktı. FUT 24 de korner kullanırken oyuncuların arkalarında pelerinler çıkıyor. :) oyuncu görünmüyordu. Sonra arayıp sordum siz yeni bir cihaz mı gönderdiniz hayır yenilenmiş cihaz gönderdik. Türkiye de Xbox cihazı aldığınız da bu garanti koşullarını kabul etmiş oluyorsunuz dedi. Hatta ekledi. 10 gün sonra bile arıza oluşsa durum bu şekilde olacak. Şimdi bunu bile bile bir insan bu kadar para neden versin. İsteyen Xbox destek hattını arayıp sorsun..
Global garantiye gönderseydiniz? İthalatçı garanti sanırım.

Direk xbox.com üzerinden yani kendi sayfasından servis kaydı oluşturuyorum. Gönderdiğim yer ithalatçı veya başka firma değil. Microsoft'un kendisi. Bana bunları söyleyen de Xbox'ın kendi destek hattı. Bu zamana kadar kontroller hep arızalanıyordu. Gönderiyorduk sıfır kontroller geliyordu. Fakat konsolda aynı durum geçerli değilmiş.

Geri
Yukarı