Xbox One X için TV tavsiyesi

Daha fazla  
Merhabalar 2000-3000 TL arası rahatlıkla Fortnite oynayabileceğim 49 ınc ebatlarında TV tavsiyelerinizi bekliyorum. 4K, Full HD fark etmez hızlı ve akıcı bir oyun oynayayım bana yeter ☺

Son düzenleyen: Moderatör:
Vestel 49UD8460 aldım 2699 liraya yaklaşık 10 ay önce, son derece memnunum. PS4 Pro için almıştım. Özelliklerine bakın, karşılaştırma yaparsanız Vestel'in 2500'e kadar 4K TV'leri var o ayarda. Tavsiye ederim.

Bu var mesela.

Vestel 49UD8460 aldım 2699 liraya yaklaşık 10 ay önce, son derece memnunum. PS4 Pro için almıştım. Özelliklerine bakın, karşılaştırma yaparsanız Vestel'in 2500'e kadar 4K TV'leri var o ayarda. Tavsiye ederim.

Bu var mesela.
Vermiş oldugunuz bilgiden dolayı teşekkür ederim hz oranı 50 diyor bu fortnite gibi hızlı oyunlarda kasma donma yaparmıs siz oynuyormusunuz fortnite veya benzer bi oyun

Vermiş oldugunuz bilgiden dolayı teşekkür ederim hz oranı 50 diyor bu fortnite gibi hızlı oyunlarda kasma donma yaparmıs siz oynuyormusunuz fortnite veya benzer bi oyun

Ben PS4 Pro için kullandım, genelde yüksek çözünürlük tercih ettiğim için yüksek kare sayılarını görmedim. Yardımcı olamadığım için kusuruma bakmayın.

Burda sizin aradığınız özellikler önemli, çünkü 4k çözünürlükle oynamak istiyorsanız 50hz yeterli olur çünkü 4k çözünürlük de yüksek FPS değerleri almazsınız. Performans önceliğiniz ise Full HD olarak 100 FPS üzerinde değerler alırsınız buda otomatik olarak yüksek Hz değeri olan bir cihaz almanız gerekmektigi anlamına gelir.

Yeni konular

Geri
Yukarı