Xbox One X ile Xbox Series S takas edilir mi?

Oyun almayı dert etmeyip eğer Xbox çok kullanıyorsanız iyi bir fikir (ailede tek oynuyorsanız 1 gamepad yeterlidir)
Tekim ama bilmiyorum ki ya, skyrim oynuyorum işte. Televizyonum 4k. Series S 4k desteklemiyor sanırım. Xboxi çok beğeniyorum ama İngilizcem maalesef çok kötü olduğu için bu oyunların neredeyse hiç birini oynayamadım. 😄 Aslında satma amacım da oydu. Series S alsam bu fiyata ilana koyabilir miyim ki?

Tekim ama bilmiyorum ki ya, Skyrim oynuyorum işte. Televizyonum 4K. Series S 4K desteklemiyor sanırım. Xbox'i çok beğeniyorum ama İngilizcem maalesef çok kötü olduğu için bu oyunların neredeyse hiçbirini oynayamadım. 😄 Aslında satma amacım da oydu. Series S alsam bu fiyata ilana koyabilir miyim ki?

Çok zor siz en iyi satın nakit daha karlı bir iş olur sizin için ve kendiniz söylüyorsunuz sreies s yi desteklemiyor onu alıp yeni bir TV almayacağınıza göre bence hayır deyip bekleyin alıcısı illa olacaktır :) çok makul bir fiyat çünkü

Tekim ama bilmiyorum ki ya, Skyrim oynuyorum işte. Televizyonum 4K. Series S 4K desteklemiyor sanırım. Xbox'i çok beğeniyorum ama İngilizcem maalesef çok kötü olduğu için bu oyunların neredeyse hiçbirini oynayamadım. 😄 Aslında satma amacım da oydu. Series S alsam bu fiyata ilana koyabilir miyim ki?

Oyunları tek tek de satabilirsiniz oda mantıklı :)

Çok zor siz en iyi satın nakit daha karlı bir iş olur sizin için ve kendiniz söylüyorsunuz sreies s yi desteklemiyor onu alıp yeni bir TV almayacağınıza göre bence hayır deyip bekleyin alıcısı illa olacaktır :) çok makul bir fiyat çünkü

Oyunları tek tek de satabilirsiniz oda mantıklı :)
Tamamdır ben bir düşüneyim o halde.

Tekim ama bilmiyorum ki ya, Skyrim oynuyorum işte. Televizyonum 4K. Series S 4K desteklemiyor sanırım. Xbox'i çok beğeniyorum ama ingilizcem maalesef çok kötü olduğu için bu oyunların neredeyse hiçbirini oynayamadım. 😄 aslında satma amacım da oydu. Series S alsam bu fiyata ilana koyabilir miyim ki?

4K desteklemiyor diye bir şey yok 4K TV'ye takıp 2K ve 1080p kalitesinde oynayabiliyrosunuz gene.

Merhaba arkadaşlar, bende Xbox One X var. 4K televizyonum da var. Satmak için ilana koydum. Bir teklif geldi. Series S ile takas teklifi, fakat bende çok fazla oyun, 2 adet kol ve kol şarj ünitesi var. 😄

Sizce kabul etsem mi?
Mantıklı hocam. One oyunları için One X enhanched'dan feragat ederek aynı oyunları Fps boost ile daha yüksek Fps değerlerinde oynayabilirsin, yeni nesil güncellemesi alan oyunlarda zaten yenilenmiş grafik ve çoğu oyunu 60 Fps oynayabilirsiniz, One ailesine çıkmayan oyunları oynayabilirsiniz, HDD yükleme sürelerine kanser olmak yerine SSD ile bundan kurtulabilir hatta Series S'de bulunan Quick Resume özelliği ile birlikte konsolu kapatsanız bile açtığınızda kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Mantıklı hocam. One oyunları için One X enhanched'dan feragat ederek aynı oyunları Fps boost ile daha yüksek Fps değerlerinde oynayabilirsin, yeni nesil güncellemesi alan oyunlarda zaten yenilenmiş grafik ve çoğu oyunu 60 Fps oynayabilirsiniz, One ailesine çıkmayan oyunları oynayabilirsiniz, HDD yükleme sürelerine kanser olmak yerine SSD ile bundan kurtulabilir hatta Series S'de bulunan Quick Resume özelliği ile birlikte konsolu kapatsanız bile açtığınızda kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.
Teşekkür ederim. Peki başka ne avantaj sağlayabilir bana. Series S?

Çünkü 13 tane yüksek kaliteli oyun ve 2 kol veriyorum cihazın yanında. Nakit ilk önceliğim olduğu için. Çok kararsızlık içerisindeyim.

Teşekkür ederim. Peki başka ne avantaj sağlayabilir bana. Series S?

Çünkü 13 tane yüksek kaliteli oyun ve 2 kol veriyorum cihazın yanında. Nakit ilk önceliğim olduğu için. Çok kararsızlık içerisindeyim.
Aklıma bunlar geldi tabi ki yeni nesil konsol olduğundan yeni nesil özelliklerde barındırıyor içerisinde.

Geri
Yukarı