Xbox One X ne kadara satılır?

Night Fury

Kilopat
Makaleler
1
Yer
izmir
Garantisi yok, tek Xbox One kolu var. D-pad'in 'up' tuşu bazen iki kez basıyor ama kullanıma engel değil. Oyunlar kutulu Destiny, Final Fantasy 15, Monster hunter: World. Kutusuz CD olarak Resident Evil 2, dijital olarak da tales of arise oyunu mevcut. Piyasa çok tuhaf oldu PS4 Pro'yu 5-6k paraya satan insanlar görüyorum. Nasıl bir fiyat biçmeliyim?

Bizim burada ki spotçunun sadece konsola verdiği alış fiyatı 2900, kendisi 4.5'a satacak çünkü. Benim kendim satacağım rakam daha yukarıda olur.

4500-4800 TL'ye Series S satılıyor, 2. kontrolcüsüyle 5500 TL civarı. Ben 2 hafta önce 2. kontrolcü ve 2 TB HDD ile birlikte 6000 TL'ye sattım 1 yıl TR garantisi kalmış yurtdışı cihazını. Spotçunun konsolun kendisine verdiği fiyat 3000-3500 TL civarıydı. Sıfır olarak ise 1 yıl Microsoft 1 yıl ithalatçı garantili cihazlar 5500-6000 TL, 2 yıl Microsoft garantili fiyatlar 6500 civarı Amazonda vs. Buna göre 2. el fiyatı 4500-4800 arası idealdir mesela SS için garanti durumuna bağlı olarak.

Siz de One X için fiyatı letgo, sahibinden ve forumlar vs. satış yapacağınız platformlar üzerindeki fiyatları gözden geçirip belirleyin.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı