Xbox One X nereden alabilirim?

Vatan Bilgisayar mağazaları kapalı 1 haftadır. İnternet stoğu yoksa, stok yok demektir tüketici için.
Internet stoğu yoksa eğer yüzyüze alınabiliyor, sadece 2-3 gün bekliyorsun. Sen sipariş veriyorsun onlar hazırlıyorlar sonra seni telefonla arıyorlar vs fakat şuan vatan kapalı olduğu için alması imkansız, açık olmasını beklemesinden başka çaresi yok gibi görünüyor.

@Alitasbasi67 Mağazalar kapalı. Mağazadan ürün çıkışı ya da mağazadan teslim işlemi yapılmıyor olmalı.

vat.jpg

Peki şuan nereden alabilirim ben bu ürünü?
Aceleci olmayın vatanın açılmasını bekleyin, güvenilir bir yerden almak varken internetten neden alasınız ki? Hemde aynı fiyat iken.
@Alitasbasi67 Mağazalar kapalı. Mağazadan ürün çıkışı ya da mağazadan teslim işlemi yapılmıyor olmalı.

Eki Görüntüle 523995
Arkadaş o yüzden Vatanın açılmasını beklemeli, yada internetten almalız GittiGidiyor gibi sitelerden

Bir bakalım gidişata göre açılır mı açılmaz mı bekleyeyim, ona göre kararımı veririm. Teşekkürler yardımınız için.
Aga internet satışı açıldı vatanda, tam alacaktım stok bitti. Daha ne yapayım bilmiyorum.
Aldım arkadaşlar tamamdır teşekkürler.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı