Xbox One X Türkiye Fiyatı

Bu model Project Scorpio versiyonu ve sınırlı sayıda olacak. O yüzden normal XBOX One X modelleri daha düşük fiyattan satılabilir. Hoş içinde oynanacak oyun yok, Minecraft'ı 4K'da görsen ne olacak? Tamam eyvallah yüksek donanım güzel bir şey. Güzel görsellik hoş bir şey. Ancak oyunun konsepti, mekanikleri, senaryosu kötü olsa, kısacası kötü bir oyun olsa ne yapacaksın 4K 60FPS'yi? Keza Recep Abi'nin dediği gibi her oyunu 4K 60FPS'de oynatamaz. Geliştiriciler XBOX One X için ayrı optimize edecek, XBOX One için ayrı optimize edecek, PS4 (belki PS4 Pro) için ayrı optimize edecek, bir de PC için ayrı optimize edecek... Yok öyle bir şey. Hiçbir stüdyo bunu sağlayamaz. Ancak ve ancak Microsoft çatısı altında, sadece Microsoft'un ürünleri için oyun çıkaracak oyun stüdyoların oyunları olur. Zaten bırakın onlarda olsun. Yoksa hiçbir oyunu 4K'da 60 FPS oynatamaz. Gene de ilk söylediğim sıkıntıya geliyor olay. PS4'ün normal fiyatı ile aynı olsun, gene alınmaz. İçinde oynanacak oyun yok. Boş konsolu insanlar ne yapsın?

Isterse icinde 4-Way SLI 1080 Ti olsun. Oyunlari 8K da oynatsin. Ayni oyunu ben bilgisayarimda da oynuyorum. Ona ozel saglam oyunlar olmadikca 1080Ti olsa ne yazar ?

Yanılmıyorsam içerisindeki GPU'nun gücü GTX 1080'e çok yakın. Oldukça kaliteli parçaları var ama bir konsola o kadar yatırım yapılabilir mi emin değilim.

Daha ne kadar kazıklanacağız acaba çok merak ediyorum. Pc toplasam benim yararıma olur, bunu almam için özel bir gereksinim yok. Tüketiciyi yiyip bitirme çabalarında yeni bir adım daha atmışlar.

Geri
Yukarı