Xbox One X vs PS4 Pro vs 1080P 60FPS

SL4RXX

Decapat
Merhaba, yakında konsol alacağım. Turkcell'den 36 ay taksit ile PS4 Pro almayı düşünüyorum, çünkü banka kredi veya taksit yapmıyor borç yüzünden. Onun için şu anlık en iyi tercih PS4 Pro gibi. Alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, yakında konsol alacağım. Turkcell'den 36 ay taksit ile PS4 Pro almayı düşünüyorum, çünkü banka kredi veya taksit yapmıyor borç yüzünden. Onun için şu anlık en iyi tercih PS4 Pro gibi. Alınır mı?

Aynısı 2600-2700 TL'ye satılırken neden taksitli alacağım diye 4200TL veriyorsunuz ki? Bence birikim yapıp öyle almak daha mantıklı bana göre.

Aynısı 2600-2700 TL'ye satılırken neden taksitli alacağım diye 4200TL veriyorsunuz ki? Bence birikim yapıp öyle almak daha mantıklı bana göre.

Keşke dediğiniz gibi 4200 TL'ye satılsa. 5900 TL yapıyor. Kesinlikle almazdım. Eğlenmek için alınan alet için 36 ay taksit ödemek bence mantıklı değil.

Ekran Alıntısı.PNG

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı