Xbox One X vs Series S vs PS4 Pro

AlimSemi

Kilopat
Daha fazla  
Herkese merhaba,

Bir oyun konsolu almaya karar verdim. Hangisini alacağıma karar veremedim. PS4 özel oyunları ile çok ilgilenmiyorum. Ayrıca ilk defa PC'den konsola geçeceğim. Görüntü kalitesine önem veriyorum. Hangisinin daha güçlü olduğuna karar veremedim önerilerinizi bekliyorum. Oynayacağım oyunlar NBA, FIFA vs.

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese merhaba,

Bir oyun konsolu almaya karar verdim. Hangisini alacağıma karar veremedim. PS4 özel oyunları ile çok ilgilenmiyorum. Ayrıca ilk defa PC'den konsola geçeceğim. Görüntü kalitesine önem veriyorum. Hangisinin daha güçlü olduğuna karar veremedim önerilerinizi bekliyorum. Oynayacağım oyunlar NBA, FIFA vs.

Xbox'da aylık az bir miktara yüzlerce oyun var Xbox kesin önerim.

Series S almanız daha mantıklı olacaktır. Ne de olsa yeni nesil bir cihaz. Ancak Series S yerine ucuz One X bulursanız o da değerlendirilebilir. PS4 Pro ise özel oyunlarla ilgilenmediğiniz için gerekli değil gibi duruyor.
Evet benim de gönlüm Series S'ten yana ama One X daha güçlü bir konsol gibi gözüküyor.

İkisi arasından Series S daha iyi bir cihaz.

Series S almanız daha mantıklı olacaktır. Ne de olsa yeni nesil bir cihaz. Ancak Series S yerine ucuz One X bulursanız o da değerlendirilebilir. PS4 Pro ise özel oyunlarla ilgilenmediğiniz için gerekli değil gibi duruyor.

İkisi arasından Series S daha iyi bir cihaz.
Teşekkür ederim. Series S için bir satıcı ile anlaştım sıfır cihaz 5000TL gibi bir fiyat aldım. Dikkat etmem gereken bir özelliği veya bir sürümü var mıdır?

Geri
Yukarı