Xbox One X Warzone ne kadar FPS verir?

Cevabınız için çok teşekkür ederim hocam daha önce hiç konsol kullanmadım o yüzden bilmiyorum olup olmadığını. Bir de ek olarak 120Hz desteklediğini söylüyor Warzone 1080p 120Hz oynatabilir mi? 4K 60FPS benim için yeterli aradığım cevap buydu sanırım :)

120 FPS desteği Series S ve X'te var hocam. One X 120 FPS verecek kadar güçlü değil. One X 120 Hz'de çalıştırılabiliyor fakat oyunlar en fazla 60 FPS oluyor yine, sadece biraz gecikme azalıyor o kadar. Belirttiğin 1080p 120 FPS Series S ve X'te mevcut.

Dinamik çalışıyor 50-60 arası. Açıkçası s ya da x almak daha mantıklı warzone 2 gelecek zaten.
Bu arada s ve x de 120fps bugu var duzeltemediler hala oyun 60 fps eskiden 120fps destekliyordu.

Cevabınız için çok teşekkür ederim hocam daha önce hiç konsol kullanmadım o yüzden bilmiyorum olup olmadığını. Bir de ek olarak 120hz desteklediğini söylüyor warzone 1080p 120hz oynatabilir mi ? 4k 60fps benim için yeterli aradığım cevap buydu sanırım :)
Hocam 120hzi yeni nesil konsollar veriyor,one X vermez.

Dinamik çalışıyor 50-60 arası. Açıkçası s ya da x almak daha mantıklı warzone 2 gelecek zaten.
Bu arada s ve x de 120fps bugu var duzeltemediler hala oyun 60 fps eskiden 120fps destekliyordu.
Aradaki fiyat farkı neredeyse üç katı hocam. Xbox One X aldım bakalım ne oluyor :) olmazsa satıp öyle yaparım yada pcden devam ederim
Hocam 120hzi yeni nesil konsollar veriyor,one X vermez.
ama işte onlarda da 4k sıkıntılı hocam native değil. Tam emin değilim ama izlediğim videolardan anladığım kadarıyla söylüyorum. Bu arada ürünü satın aldım

Yeni konular

Geri
Yukarı