Xbox One'da The Last of Us ramasted PS4 çalıştırmak mümkün mü?

Ys.orj

Centipat
Daha fazla  
Böyle bir şeyin olacağına dair bir beklentim yok ama elimde bir Xbox One ve The Last of Us ramasted CD'si var. Xbox One yi satacağım CD'yi de satıyordum bir adam yazdı ikisini de almak istiyorum dedi. Dedim bu bunu açmaz sen orasını bana bırak dedi. Böyle bir şeyin mümkinati var mı merak ettim.

Böyle bir şeyin olacağına dair bir beklentim yok ama elimde bir Xbox One ve The Last of Us ramasted CD'si var. Xbox One yi satacağım CD'yi de satıyordum bir adam yazdı ikisini de almak istiyorum dedi. Dedim bu bunu açmaz sen orasını bana bırak dedi. Böyle bir şeyin mümkinati var mı merak ettim.

İmkansızın ötesinde bir şey söylemiş arkadaş çok istiyorsa verin gitsin sizin işinize yaramaz Xbox One da.

Belki bundan bir 10 yıl sonra birileri can sıkıntısından bir yolunu bulup Xbox One sisteminin içine PS4 emülatörü kurarsa Last of Us'ı Xbox'ta çalıştırabilirsin. Fakat günümüzde böyle bir şey mümkün değil.

10 yıl sonra da mümkün olacağını sanmam Xbox One PS3 emülatörünü bile açamaz anca seires X de olur.(Oda 5fps ps3 sistemi çöp gibi bir optimizasyona sahip)

10 yıl sonra da mümkün olacağını sanmam Xbox One PS3 emülatörünü bile açsa zar zor 5 FPS verir anca seires X de olur.
Muhtemelen bundan 10 yıl önce PS Vita için de PS1, PS2 ve Nintendo emülatörlerini çalıştırması beklenmiyor olurdu fakat günümüzde PS Vita'yı emülatör cihazı olarak kullananlar var. Yani birileri yeteri kadar isteyip çabaladıktan sonra bir şekilde yapılıyor. Kaldı ki PS4'ün mimarisi PS3'e göre çok daha düzgün olduğundan PS4 emülatörü daha hızlı gelişiyor ve muhtemelen daha stabil çalışacak bir emülatör olacak.

Oyunda ileride PS4 alırsam yanına yakışırdı PC'den bitirdim güzeldi. Neyse adama son kez diyeyim bu buna olmaz diye.

Oyunda ileride PS4 alırsam yanına yakışırdı PC'den bitirdim güzeldi. Neyse adama son kez diyeyim bu buna olmaz diye.

Remastered'ı daha önce oynadinizmi bilmiyorum ama inaninki PC'den oynadığınız daha kalitelidir PS3'un PS4'e port edilmiş hali Türkçe dublaj bile yok sadece 720P'den 1080p yapmışlar başka bir şey yok adamada bir şey demeyin çok fazla vazgeçer almaktan hazır istiyorken verin gitsin. Bu arada iade olmayacağını belirtin.

Muhtemelen bundan 10 yıl önce PS Vita için de PS1, PS2 ve Nintendo emülatörlerini çalıştırması beklenmiyor olurdu fakat günümüzde PS Vita'yı emülatör cihazı olarak kullananlar var. Yani birileri yeteri kadar isteyip çabaladıktan sonra bir şekilde yapılıyor. Kaldı ki PS4'ün mimarisi PS3'e göre çok daha düzgün olduğundan PS4 emülatörü daha hızlı gelişiyor ve muhtemelen daha stabil çalışacak bir emülatör olacak.
Xbox şu anda resmi olarak emulatorleri destekliyor. ps3 emulatorunu yapmaya çalışıyorlar ancak yapamıyorlar sizde ne kadar sıkıntılı bir sistem olduğunu bilirsiniz ztn.ps4 emulatoru daha stabil olabilir ancak hiçbir zaman Xbox one açamayacak. Yani emulatorden bahsediyoruz burda emulatoru açmak için o emulatorden kat kat güçlü bir cihaz lazım ve Xbox one çöp bir sistem Xboxun Kendi desteği ile Xbox 360 emülatörü kurulabiliyor ancak o bile 10-15 fps. (seires s'e göre tahmin oda 20 fps series x zar zor 30 veriyor ) bakin Xbox destek veriyor diyorum.ps4 imkansızdır. Yada söyle bir örnek vereyim Xbox 360 ps3 emultorunu açabiliyor mu? ps3 Xbox 360 emülatöru açabiliyor mu? Aradan bu sistem'ler 20 yıllık şimdi nasıl olmuyorsa gelecekte de olmayacak.

Son düzenleme:
Remastered'ı daha önce oynadinizmi bilmiyorum ama inaninki PC'den oynadığınız daha kalitelidir PS3'un PS4'e port edilmiş hali Türkçe dublaj bile yok sadece 720P'den 1080p yapmışlar başka bir şey yok adamada bir şey demeyin çok fazla vazgeçer almaktan hazır istiyorken verin gitsin. Bu arada iade olmayacağını belirtin.

Xbox şu anda resmi olarak emulatorleri destekliyor. PS3 emulatorunu yapmaya çalışıyorlar ancak yapamıyorlar sizde ne kadar sıkıntılı bir sistem olduğunu bilirsiniz zaten. PS4 emulatoru daha stabil olabilir ancak hiçbir zaman Xbox One açamayacak. Yani emulatorden bahsediyoruz burada emulatoru açmak için o emulatorden kat kat güçlü bir cihaz lazım ve Xbox One çöp bir sistem Xbox'un kendi desteği ile Xbox 360 emülatörü kurulabiliyor ancak o bile 10-15 FPS. (seires S'e göre tahmin oda 20 FPS Series X zar zor 30 veriyor ) bakin Xbox destek veriyor diyorum. PS4 imkansızdır. Ya da söyle bir örnek vereyim Xbox 360 PS3 emultorunu açabiliyor mu? PS3 Xbox 360 emülatöru açabiliyor mu? Aradan bu Sistem'ler 20 yıllık şimdi nasıl olmuyorsa gelecekte de olmayacak.

Adam orhanlık yaptı alacağım dedi almadı bundan sonra kaporasız iş yapmam.

Geri
Yukarı