Xbox oturum açarken 0x87DD0003 hatası veriyor

LaBaron

Zeptopat
Daha fazla  
Xbox Game Pass aldım daha düne kadar oynuyordum ve bugün bu hata ile karşılaştım 0x87DD0003 ve oturum açamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorun düzeldi. Halen devam ediyorsa How To Remove the Xbox App From Windows 10 & 11 - Win10 FAQ bu bağlantıdan Xbox uygulamasını kaldırmak için kodları dene.
Hocam xbox'a girdiğimde direkt olarak oturum aça basıyorum sonrasında ise beni oyunların olduğu yere atıyor ama oturum açık olmuyor herhangi bir oyunada giremiyorum ayarlardan oturum aç dediğimde öylece kalıyor

1643964429366.png

Hocam xbox'a girdiğimde direkt olarak oturum aça basıyorum sonrasında ise beni oyunların olduğu yere atıyor ama oturum açık olmuyor herhangi bir oyunada giremiyorum ayarlardan oturum aç dediğimde öylece kalıyor

Eki Görüntüle 1294622
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Genel bir sorundur. Xbox sorunu düzeltmesi bekleyenler var.
Microsoft Store üzerinden Xbox güncellemeyi unutma.
Modem ve PC yeniden başlatın belki düzelir.

Son düzenleme:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Genel bir sorundur. Xbox sorunu düzeltmesi bekleyenler var.
Microsoft Store üzerinden Xbox güncellemeyi unutma.
Modem ve PC yeniden başlatın belki düzelir.
Yok hocam dediğiniz gibi tek tek adımları uyguladım sildim Xbox'u hem PC'yi yeniden başlattım hemde Modem'i ama hala daha aynı basıyorum oturum açmaya sadece öyle kalıyor.

Geri
Yukarı