Xbox oyun arkadaşı

467779

Decapat
Reel ortamda veya sanal ortamda hiç arkadaşım olmadığı için belki buradan birini bulurum düşüncesi ile konu açmak istedim. Discord sunucuları genellikle ölü durumda veya gruplaşma olduğu için yeni gelen, yabancılara pek yanaşmıyorlar.

Xbox kullanan, aşağıda belirttiğim oyunlara veya bu tür oyunlara ilgisi olanlar beni ekleyebilir.

• Destiny
• Halo
• Grounded
• Deep Rock Galactic
• Gears of War
• Minecraft
• The Division

Aktif olarak konsol başındayım ve sesli sohbet yapabiliriz. Xbox kullanıcı adım: Cruphers

Reel ortamda veya sanal ortamda hiç arkadaşım olmadığı için belki buradan birini bulurum düşüncesi ile konu açmak istedim. Discord sunucuları genellikle ölü durumda veya gruplaşma olduğu için yeni gelen, yabancılara pek yanaşmıyorlar.

Xbox kullanan, aşağıda belirttiğim oyunlara veya bu tür oyunlara ilgisi olanlar beni ekleyebilir.

• Destiny
• Halo
• Grounded
• Deep Rock Galactic
• Gears of War
• Minecraft
• The Division

Aktif olarak konsol başındayım ve sesli sohbet yapabiliriz. Xbox kullanıcı adım: Cruphers
Hocam PlayStation olsa akar giderdik be

Bak şimdi böyle dedin, moralim bozuldu. Sen canının derdindesin ben sana oyun diyorum. Kusura bakma hocam özür dilerim. Umarım iyi durumdasındır allah sabır versin 🙈
Sıkıntı yok DC falan varsa ekliyeyim işler yoluna girince crossplay destekleyen PS plusda olan oyunları oynayabiliriz

Hocam Call Of Duty Black Ops 2 oynar mısınız? Düşünürseniz bir ara istek yollarım size.

Bu arada profiliniz çok iyiymiş, 93.900 puan her babayiğitin harcı değildir.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı