Xbox oyun fiyatları Türkiye'de düşer mi?

Fiyat düşmesi derken bölgesel fiyatlandırmadan bahsediyorsunuz sanırım. Bu fiyatlarda değil ama bu fiyatların da yükselmesini gerektiren kur değişiklikleri olursa ben artık ya bölgesel fiyatlandırmaya gidileceğini ya da ülkeden çekileceklerini düşünüyorum Xbox ve Sony'nin. Ama bunlar benim tahminlerim. Ülkeden çekilme olayı çok düşük bir olasılık bu arada.

Game Pass var zaten. Fiyatların düşeceğini sanmıyorum sabit kalır büyük ihtimal.

Game Pass var fakat çoğu yeni çıkan oyunlar yok Dirt5 RDR2 vardı çıkarmışlar, Flight Simulator, Cyberpunk 2077 bu ve benzeri oyunları oynamak istiyorum fakat pahalılar ve Game Pass'te yoklar başka ne gibi çözüm bulabilirim ki :D

Düşmez. Artacak. Şu an için çok ucuza satıyorlar olması gerekenden. Mesela Hitman 3 PS Store 469 iken Xbox Store'da 260 lira. Yakında zararına satmamak için benzer bir zam gelecektir.

Düşmez. Artacak. Şu an için çok ucuza satıyorlar olması gerekenden. Mesela Hitman 3 PS Store 469 iken Xbox Store'da 260 lira. Yakında zararına satmamak için benzer bir zam gelecektir.

PS fiyatına göre çok uyguna satılıyor fakat PC'deki özel fiyatlandırmayı belki Microsoft sağlayabilir ve PS fiyatlarına göre yine benzer oranda uygun olabilir oyunlar. Neticede bu oyun konsollarda 60 dolar, PC'de 55 dolar civarı.

Yeni konular

Geri
Yukarı