Dualsense vs Xbox Controller 9. nesil

Ozan Akgul

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar dizistü bilgisayarımda kullanmak için istiyorum. Haliyle fiyatı yuvarlarsak 3000 TL pahalı ürünler. O yüzden bu fiyatın hakkını verecek bilgisayarda uyum problemi olmayan bir ürün istiyorum. İkisini de kullanmış arkadaşlar varsa yorumlarını bekliyorum. Xbox'ın pilli olması bayağı sıkıcı. DualSense'nin adaptif tuşları bilgisayarda kullanılabiliyor mu? İkisinin özelliklerini bilen ve karşılaştırmasını yapacak arkadaşların tavsiyelerini bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar dizistü bilgisayarımda kullanmak için istiyorum. Haliyle fiyatı yuvarlarsak 3000 TL pahalı ürünler. O yüzden bu fiyatın hakkını verecek bilgisayarda uyum problemi olmayan bir ürün istiyorum. İkisini de kullanmış arkadaşlar varsa yorumlarını bekliyorum. Xbox'ın pilli olması bayağı sıkıcı. DualSense'nin adaptif tuşları bilgisayarda kullanılabiliyor mu? İkisinin özelliklerini bilen ve karşılaştırmasını yapacak arkadaşların tavsiyelerini bekliyorum.

Dualsens alınmaz PC için ne kadar insanlar artık uyumlu cart curt desede sadece bugün kendim 4 tane Dualsens başlığı gördüm forumda hata veriyor diye. 9. nesil ise şuan fiyatını haketmiyor ondan daha kaliteli 3. parti firmaların yaptığı ve aynı veya daha ucuza kontrollerlar var. 2 tane link paylaştım bu 2 linkte çok kaliteli oyun kollarıdır.

Tavsiyem Ya gulikit KK3 MAX yani amazon linkide olan Yada Vader 3 Pro alman olur. Bu kollar ayrıca 2.4g Dongle ile geliyor ki gecikme problemi yaşamazsın

İkisi de değil 8BitDo Pro veya Pro 2. PC için DualSense alınmasına gerek yok. 9.nesilde ise hall effect yok.

PC icin 8BitDo öneriyorlar ama hiç kullanmadım.
Onun dışında Xbox tavsiye ederim, Type-C kablosu ile de oynayabilirsin ya da şarjlı pil ile kullanımı rahat oluyor. Tetikler PC de sadece CoD da uyumlu galiba, ya da birkaç oyunda tam bilmiyorum ama bence abartılıyor. PS5 kolunda titreşim daha iyi ama sertleşen tetik ve touchpad gereksiz bence.

DualSense alınmaz PC için ne kadar insanlar artık uyumlu cart curt desede sadece bugün kendim 4 tane DualSense başlığı gördüm forumda hata veriyor diye. 9. nesil ise şu an fiyatını hak etmiyor ondan daha kaliteli 3. parti firmaların yaptığı ve aynı veya daha ucuza kontrollerlar var. 2 tane link paylaştım bu 2 linkte çok kaliteli oyun kollarıdır.

Tavsiyem ya gulikit KK3 Max yani Amazon linkide olan ya da vader 3 Pro alman olur. Bu kollar ayrıca 2.4G dongle ile geliyor ki gecikme problemi yaşamazsın.

Dediğinizi ilk defa görüyorum.

İkisini de kullanmış birisi olarak DualSense daha iyi bence ama daha iyi alternatifler var ben düzenine alıştığım için DualSense seviyorum.

DualSense alınmaz PC için ne kadar insanlar artık uyumlu cart curt desede sadece bugün kendim 4 tane DualSense başlığı gördüm forumda hata veriyor diye. 9. nesil ise şu an fiyatını hak etmiyor ondan daha kaliteli 3. parti firmaların yaptığı ve aynı veya daha ucuza kontrollerlar var. 2 tane link paylaştım bu 2 linkte çok kaliteli oyun kollarıdır.

Tavsiyem ya gulikit KK3 Max yani Amazon linkide olan ya da vader 3 Pro alman olur. Bu kollar ayrıca 2.4G dongle ile geliyor ki gecikme problemi yaşamazsın.

Bu gamepadlar güzeldir alınabilir bir de 8BitDo Ultimate var.

Geri
Yukarı