Xbox oyunlarından Forza veya Halo PS'ye gelir mi?

hopurcu

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bildiğiniz üzere Xbox özel oyun muhabbetinden artık bıraktı fakat benim merak ettiğim şu ki mesela Forza gibi veya Halo gibi oyunlarda gelecek mi?

Arkadaşlar bildiğiniz üzere Xbox özel oyun muhabbetinden artık bıraktı fakat benim merak ettiğim şu ki mesela Forza gibi veya Halo gibi oyunlarda gelecek mi?
Gamepass oyunları gelmez bence. (Tam detaylı bilmiyorum hangi oyunlar gelecek) Daha 1 ay önce boşuna para akıtmıyoruz gamepass'e mi ne öyle bir şey denmişti.

Gelecek büyük ihtimalle de bizler Microsoft CEO'ları değiliz neden şimdiden bunları düşünüyorsunuz geliriz deriz gelmez belki süreli exc olur vs. bunları düşünmeyin oynamanıza bakın her türlü oyuncular kazanacak. 3. parti oyunlar için bu kararı vermez zaten Microsoft aynısı PS'te de var ne yapacak özel oyunları olmayan Game Pass kütüphanesini PS Plus ile rekabet etsin diye mi PS'e sokacak az mantıklı olun.

Geri
Yukarı