Çözüldü Xbox PC Forza Horizon 5 indirmesi "Yüklemeye hazırlanıyor" yazısında kalıp iptal oluyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

M.D

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, ben dün Xbox PC uygulaması üzerinden Forza Horizon 5'i ön yüklemeye başladım (Game Pass) ve dün akşam 60 GB kadarını yükledim, sonra yüklemeyi durdurdum, PC'yi kapattım ve bu sabah yeniden kaldığım yerden devam etmek için Xbox PC uygulamasını açtığımda yükleme bölümünde Forza Horizon 5'i göremedim. Yeniden ana sayfadaki Forza Horizon 5 yükle tuşuna bastığımda yüklemeye hazırlanıyor yazısı bir süre yükleme bölümünde kalıyor ve sonra iptal oluyor.

Sorunu çözdüm şu an Microsoft Store üzerinden kaldığı yerden indirmeye yeniden başladım.

Son düzenleme:
Hocam bende de aynı sorun var. 50 GB indi sonra durdurup bilgisayarı kapattım tekrar açtığımda diskimde 122 GB'lik yeri işgal etmiş fakat oyunu kaldığı yerden indirmeye devam etmek istediğimde indiremiyorum nasıl çözdün?

Hocam bende de aynı sorun var. 50 GB indi sonra durdurup bilgisayarı kapattım tekrar açtığımda diskimde 122 GB'lik yeri işgal etmiş fakat oyunu kaldığı yerden indirmeye devam etmek istediğimde indiremiyorum nasıl çözdün?

Bilgisayarda zaten var olan Microsoft Store'a girip Forza Horizon 5 diye arattım ve yükle tuşuna bastım kaldığı yerden devam etti ve yükleme tamamlandı. Akşama deneyeceğim oyunu.

Geri
Yukarı