Advertisement

Xbox PC Game Pass internetsiz çalışır mı?

egeDAYl

Zeptopat
Diyelim Xbox Game Pass üyeliğim 2 aylık, ben 2 ay boyunca hiçbir internete ihtiyaç duymadan Hitman 3, Titanfall 2, Just Cause 4, ori gibi oyunları internetsiz bir şekilde açabiliyor muyum? 2 aylığına internet olmayan bir yere gideceğim ve oyun olmadan gün geçmeyebilir. Oyunlar pahalı olduğu için de almak istemiyorum tam sürüm.

Orhan3

Picopat
Diyelim Xbox Game Pass üyeliğim 2 aylık, ben 2 ay boyunca hiçbir internete ihtiyaç duymadan Hitman 3, Titanfall 2, Just Cause 4, ori gibi oyunları internetsiz bir şekilde açabiliyor muyum? 2 aylığına internet olmayan bir yere gideceğim ve oyun olmadan gün geçmeyebilir. Oyunlar pahalı olduğu için de almak istemiyorum tam sürüm.

Eğer oyunları indirdiysen girebilirsin ama Xbox Game Pass internetsiz girilir mi bilmiyorum.

Belli oyunlar çevrimdışı oynanabiliyor. Ama bunun için oyunu indirip çevrimiçiyken oyunları çevrimdışı oynanacak şekilde ayarlamanız gerekiyor. Tam yöntemini bilmiyorum maalesef. Ayrıca 30 günde bir internete bağlanıp giriş yapıp Game Pass üyeliğinizi doğrulamalısınız.

Yukarı