Xbox PC uygulaması açılmıyor

S 4958

Hectopat
Daha fazla  
Uygulama açılmıyor, sadece siyah ekran geliyor bir süre kalıp kendi kendine kapanıyor, defalarca sil yükle yaptım çoğu çözümü denedim tarih saatte problem yok ama uygulamaya erişim sağlayamıyorum, ayrıca bağımsız bir kullanıcı daha açtım bilgisayarda.

Windows güncel mi? Diğer kullanıcı üzerinde açılıyor mu? Microsoft hesabın falan var mı?

Windows güncel ancak bir güvenlik güncellemesini almaya çalışırken hata veriyor, fakat sonuç itibarıyla en son sürümünü kullanıyorum.

Windows'un orijinal mi? KMS pico kullandıysan bana da olmuştu.

KMS pico kullanmadım. Gerçi CMD ile etkinleştirmiştim orijinal değil yani.

Yani şuan orjinal bir anahtar alsam anahtar değiştirsem sorun çözülür mü? Çok fazla oyun var silmek falan istemiyorum eğer ondan olmuyorsa.

Son düzenleme:
Windows güncel ancak bir güvenlik güncellemesini almaya çalışırken hata veriyor, fakat sonuç itibarıyla en son sürümünü kullanıyorum.

KMS pico kullanmadım. Gerçi CMD ile etkinleştirmiştim orijinal değil yani.

Yani şu an orijinal bir anahtar alsam anahtar değiştirsem sorun çözülür mü? Çok fazla oyun var silmek falan istemiyorum eğer ondan olmuyorsa.

O da KMS pico oluyor ben alınca düzelmişti denenebilir.

Bendede aynı şekilde 2-3 gündür siyah ekranda xbox logosu kalıyor sonra kendi kendine kapanıyordu. şu videodaki 6.40 daki yöntem ile düzeltmiştim. istersen ilk o yöntemle başlayıp sonrasındaki yöntemleri deneyebilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı