Xbox PC uygulamasında oturum açılmıyor

Küçük kobra

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Istanbul
Game Pass aldım fakat oturum açma butonu çalışmıyor YouTube'dan araştırdım hizmetlerden Xbox kısımlarını otomatiğe aldım konsol yardımcısını da indirdim fakat hala oturum açamıyorum.

Aynı durumu 2 kere yaşadım. İlkinin kaynağı benim bilgisayarımdı. Microsoft Destek ile 1 gün boyunca yoğun bir şekilde chatleştim, verdiği bütün talimatları yaptım fakat çözülmedi. Format atınca düzeldi. İkinci kez yaşadığımda ise sorun Xbox sunucularından kaynaklanıyordu, yaklaşık 4-5 saat sonra düzeldi. Eğer sorun sunucularda değilse Microsoft canlı destek ile konuşmanı öneririm 7/24 cevap veriyorlar (İngilizce kısmı için).

Aynı durumu 2 kere yaşadım. İlkinin kaynağı benim bilgisayarımdı. Microsoft destek ile 1 gün boyunca yoğun bir şekilde chatleştim, verdiği bütün talimatları yaptım fakat çözülmedi. Format atınca düzeldi. İkinci kez yaşadığımda ise sorun Xbox sunucularından kaynaklanıyordu, yaklaşık 4-5 saat sonra düzeldi. Eğer sorun sunucularda değilse Microsoft canlı destek ile konuşmanı öneririm 7/24 cevap veriyorlar (İngilizce kısmı için).

Microsoft Store'dan Xbox'a dair tüm uygulamaları kaldırıp tekrar yükledim artık giriş yapabiliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı