Xbox PC'de olmamasına rağmen varmış gibi görünüyor

zMiltrex

Decapat
Daha fazla  
Xbox bilgisayarımda yok fakat var olarak gözüküyor. Bu sorunun çözümü nedir?

1663675146297.png

1663675112878.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Xbox'ı geri yükleyip, Revo Uninstaller ile kaldırırsan tamamen kaldırmış olursun. Belki kalıntısı kalmıştır ondan öyle olabilir. Bir de Windows uygulamalarını silince bazen otomatik tekrar yükleyebiliyor.

Xbox yükleyince böyle oluyor, yeniden dene yazıyor hep.

Sen Xbox'ı nasıl kaldırmıştın? PowerShell komutuyla yüklemeyi deneyebilirsin. Eğer hata alırsan o hatanın ekran görüntüsünü at.

Tüm sistem uygulamalarını yüklemek için:

• PowerShell'i yönetici olarak çalıştır.
  • Get-AppXPackage | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register "$($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml"}
Bu Xbox yükleme kodu çalışır mı hiç emin değilim ama deneyebilirsin.

Xbox'ı geri yüklemek için:

• get-appxpackage *xbox* | install-appxpackage
Uygulama kaldırıcaksan bu rehberi yapabilirsin.

• Get-AppXPackage | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register "$($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml"}
  • Bu komut herhangi bir sorun çıkarır mı?

• Get-appxpackage | foreach {add-appxpackage -disabledevelopmentmode -register "$($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml"}
  • Bu komut herhangi bir sorun çıkarır mı?

Tüm Windows uygulamalarını yükler, sıkıntı çıkma ihtimali var. Sistem geri yükleme noktası oluşturmanı öneririm.

Komutlar işe yaramadı.
Sen Xbox'ı nasıl kaldırmıştın? PowerShell komutuyla yüklemeyi deneyebilirsin. Eğer hata alırsan o hatanın ekran görüntüsünü at.

Tüm sistem uygulamalarını yüklemek için:

Bu Xbox yükleme kodu çalışır mı hiç emin değilim ama deneyebilirsin.

Xbox'ı geri yüklemek için:

• get-appxpackage *xbox* | install-appxpackage
Uygulama kaldırıcaksan bu rehberi yapabilirsin.

Bir hata vermedi, ayrıca ben Xbox'u açılmıyor diye kaldırdım, şu an yükleyemiyorum, bu sorunlar bıktım. Bekleyen yeniden başlatma diyor galiba, yeniden başlatayım istersen.

Sence ne yapmam lazım?

Yönetici olarak çalıştırdın mı PowerShell'i? Yeniden başlatarak bakabilirsin. Bir de bazı gerekli hizmetleri açmanı isteyeceğim eğer yeniden başlattıktan sonra gene olmazsa.

Yeni konular

Geri
Yukarı