Xbox Series 9. nesil Controller için Bluetooth önerisi

Dediğim kol 300 TL ve dediğim gibi Xbox kaliteli ama pil ile çalışıyor. Bu kötü bir şey yani bittiğinde pil almaya gitmem gerek vs.

Kablo ile kullanabilirsin yani illa içinde pil olmasına gerek yok. Bende kol pilli olduğu ve sürekli yeni pil almamak için bir tarafı USB bir tarafı Type-C uçlu olan kablo aldım. Onun ile kasaya bağlayıp kullanıyorum. Aldığım kablo bu bayağı iyi ve uzunda.

Yani dediğim gibi 800TL gibi bütçen var ise kesinlikle orijinal Xbox kolunu almanı öneririm.

Son düzenleme:
Kablo ile kullanabilirsin yani illa içinde pil olmasına gerek yok. Bende pilli olduğu için kol kablo aldım bir tarafı USB bir tarafı Type-C ucu olan onun ile kasaya bağlayıp kullanıyorum. Aldığım kablo bu bayağı iyi ve uzunda.

Hocam kablo ile beraber iyice param gitmiş olacak. Hem bu kadar para verip kablosuz kullanamamak kötü olur benim için. Yeri geldiğinde HDMI ile TV'ye bağlanıp oynayacağım kablosuz ile bağlanmak isterim tabii ki. Şu an vazgeçtim Xbox'tan sağ olun hocam. Bu arada Gamesir'i de araştırmanızı isterim. Kafanızdaki kadar kalitesiz değil. Ön yargıları yıkmak gerek 😉.

Hocam kablo ile beraber iyice param gitmiş olacak. Hem bu kadar para verip kablosuz kullanamamak kötü olur benim için. Yeri geldiğinde HDMI ile TV'ye bağlanıp oynayacağım kablosuz ile bağlanmak isterim tabii ki. Şu an vazgeçtim Xbox'tan sağ olun hocam. Bu arada Gamesir'i de araştırmanızı isterim. Kafanızdaki kadar kalitesiz değil. Ön yargıları yıkmak gerek 😉.

Tabii ki de fiyat konusunda Xbox kolları pahalı. Hem kablosuz bir kol alıyorsun ama pil işin içine girince de kablolu kullanmak istiyorsun. Yani DS4 kolu ile PC de kullandım ve deneyimim çok kötüydü. Alacağın kolun içinde Xbox yazılımı var ise o zaman tabii ki de 300TL'ye alınabilir. Bu kötü deneyimi yaşadıktan sonra para biriktirip bir orijinal kol aldım bu olaylar başıma tekrar gelmesin diye. İnşallah aldığın ürünü güle güle kullanırsın. Keyifli oyunlar dilerim :).
Bir de Monster Pusat kolu var ona baktın mı? Baktığıma göre oda iyi bir kolmuş.

Tabii ki de fiyat konusunda Xbox kolları pahalı. Hem kablosuz bir kol alıyorsun ama pil işin içine girince de kablolu kullanmak istiyorsun. Yani DS4 kolu ile PC de kullandım ve deneyimim çok kötüydü. Alacağın kolun içinde Xbox yazılımı var ise o zaman tabii ki de 300TL'ye alınabilir. Bu kötü deneyimi yaşadıktan sonra para biriktirip bir orijinal kol aldım bu olaylar başıma tekrar gelmesin diye. İnşallah aldığın ürünü güle güle kullanırsın. Keyifli oyunlar dilerim :).

Hocam anlıyorum evet Xbox en kalitelisi ama bana uygun değil. Size de iyi araştırmalar ve keyifli oyunlar :).

Duracell sarj kıtı ıle 1300MAh'lık sarj edılebılır pıllerde aldım yarın gelir USB adapter.
Xbox donaltıları ıle de gamepadın yazılımını guncelledım.
USB adapter geldı hatta yazılımınıda kurdum aygıtı baglanıyor ama kopuyor ısıgı yanıp sonuyor.

Anakartın Bluetooth ozellıgı var ama kısa mesafede kopyordu adapter onda da goruyor Xbox Wireless Controller gene kopuyor.
Sorunu cözdum BIOS'a gırıp Bluetooth controllers dısabled yaptım sımdı sorunsuz calısıyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı