Xbox Series Controller vs MSI GC30

Passengeribrahim

Hectopat
Daha fazla  
Bu iki gamepad arasında kaldım. MSI'yın kalitesini bilmem ama hem ucuz olması hem bana şarjlı pil, pil şarj etme kiti ve kablo alma masrafından kurtarmasıyla hoşuma gidiyor lakin araştırdığımda bu gamepadle çok sıkıntı yaşayanların olduğunu gördüm. Xbox'ın gamepadi ise hem görünüşü hem kullananların bol bol önermesiyle hoşuma gidiyor hatta sadece görünüşü bile direkt olarak Xbox'tan yana olmamı sağlıyor lakin görüşlerinizi merak ediyorum.

MSI'ın bu ürününü en ucuz İtopya'da buldum. Eğer bunu seçersem cebimden 580 lira çıkacak.

Xbox'ın gamepadini en ucuz burada bulabildim (Türkiye garantili). Eğer bunu seçersem cebimden 770 lira çıkacak lakin buna ekstra olarak Bluetooth aparatı ve pil şarj kiti almam gerekecek. Şahsen Bluetooth adaptörleri hakkında hiçbir bilgim yok. Bu ürünlerle (Bluetooth aparatı ve pil şarj kiti) alakalı öneride bulunursanız sevinirim.
Bir sorum daha var. Bir Bluetooth adaptörü aldığımda ona hem Blutooth'lu kulaklığımı hem gamepadimi bağlayıp sıkıntısız oyunumu oynayabilir miyim?

Hocam Xbox kumandası kablo ile bağlanabilir. Ayrıca Duracell kullanırsan pili bayağı gidiyor.

Bunu biliyorum lakin yatağımda yatarak rahatça uzaktan oynamak istiyorum. Hem ne kadar az kablo o kadar iyi benim için.
Hocam Xbox kumandası kablo ile bağlanabilir. Ayrıca Duracell kullanırsan pili bayağı gidiyor.

Kablolu bile kullansam ekstra kablo alacağım kutunun içinden çıkmıyor maalesef.

Hocam benim incelemem var ona bakıp seçim yapabilirsiniz.
Bunu biliyorum lakin yatağımda yatarak rahatça uzaktan oynamak istiyorum. Hem ne kadar az kablo o kadar iyi benim için.

Kablolu bile kullansam ekstra kablo alacağım kutunun içinden çıkmıyor maalesef.

Hocam benim incelemem var ona bakıp seçim yapabilirsiniz.

Teşekkür ederim incelemeniz için. Eğer Bluetooth'la kullanıyorsanız adaptör öneriniz var mıdır?

Yeni konular

Geri
Yukarı