Xbox Series S 1080p 30 FPS Kaç Sene Götürür?

Daha fazla  
Arkadaşlar günlümden tabii ki PS5 ve Xbox Series X almak geçiyor fakat malum ekonomi. Evde hazır bir bilgisayarım var fakat hiçbir oyunu oynatmıyor. Xbox Series S almak istiyorum sizce şu an alsam beni 6 yıl civarı götürür mü? Amacım eski oyunlar değil de güncel FIFA oyunlarını oynamak. Sizce FIFA 28 çıkar mı yani?

Arkadaşlar günlümden tabii ki PS5 ve Xbox Series X almak geçiyor fakat malum ekonomi. Evde hazır bir bilgisayarım var fakat hiçbir oyunu oynatmıyor. Xbox Series S almak istiyorum sizce şu an alsam beni 6 yıl civarı götürür mü? Amacım eski oyunlar değil de güncel FIFA oyunlarını oynamak. Sizce FIFA 28 çıkar mı yani?
One desteği bile hala kesilmedi, rahat götürür gibime geliyor.

Xbox One çıkalı 9 yıl oldu hala FIFA'yı 60 FPS oynuyor bence en az 12 yıl 60 FPS oynatır.

Xbox One ve PS4 örneği veren arkadaşlar olmuş. Fifa bu konsollar için yeni nesil olarak çıkmadı. Ancak Series S için Fifa 27’ye kadar en az yeni nesil olarak çıkacağını düşünüyorum. Gerçi adı Fifa olmayacak artık ama olsun:)

Ne demek istediğinizi anlamadım?

Bir de Xbox Series S'in denk olduğu ekran kartı nedir sizce onu da yazarsanız sevinirim.

Hocam Series S 2K hatta bazen 4K cihazı yani genellikle 1080p 60/120fps için tasarlandı. 30 FPS'te pek nimetlerinden faydalanamazsınız ama ayarlardan TV seçeneğinden değiştirebilirsiniz TV uygunsa.

Series S muadili 1660 serisi ve RX 5500 serisidir.

Konsol size 1080p ile 2K gücü yeten oyunlarda 4K sunabiliyor ama çoğunlukla 1080p 60 FPS *standart* olacaktır ve FIFA hala PS4 gibi cihazlarda 60 kare çalışıyor rahat rahat çalışmış olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı