Xbox Series S 1080p 50Hz TV'de çalışır mı?

Efes_92

Decapat
Daha fazla  
Xbox Series S almayı düşünüyorum ama evimdeki televizyon 1080p 50Hz. Android TV box gibi cihazların ayarlarından 60'a çekebiliyorum ama normalde otomatiğe bağlılar. Bu yüzden 50 oluyor, evimde başka monitör veya televizyon da yok bir süre bununla idare etmeyi düşünüyorum. Çalışır mı? Ve çalışırsa ayarlardan yine 60 yapabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çalışır hocam. 60 da yapabilmesi lazım. Uydu alıcısı gibi cihazlarda 1080i 50 Hz, 1080p 50/60 Hz gibi seçenekler olabiliyor. Konsolda 60 olması lazım.

Çalışır hocam. 60 da yapabilmesi lazım. Uydu alıcısı gibi cihazlarda 1080i 50 Hz, 1080p 50/60 Hz gibi seçenekler olabiliyor. Konsolda 60 olması lazım.

Yanıtlarınız için teşekkürler. Bir sorum daha olacaktı, benim televizyonum 2014 model ve 4 adet HDMI girişi var tıpkı fotoğraftaki gibi. Ama hangisinin hangi versiyon HDMI girişi olduğunu bilmiyorum, bunu nasıl öğrenebilirim? Ve konsolu alıp kurduğumda kaç FPS alırım?

A428F264-27E7-44D2-A835-FA015A414295.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
2014 ise muhtemelen 1.4 versiyonu. FPS ise konsollarda PC gibi değil. Yeni nesilde performans ve kalite seçenekleri var.

2014 ise muhtemelen 1.4 versiyonu. FPS ise konsollarda PC gibi değil. Yeni nesilde performans ve kalite seçenekleri var.
Xbox Series S’in kutusunda gelen HDMI kablosu 2.0 diye biliyorum, televizyonumda öyle bir giriş var galiba o 4 adet giriş arasından bu yüzden sadece doğru girişi bulsam iyi olur. Ama yinede kaç fps alırım onu merak ediyorum ve oyun oynarken yeni nesil olduğunu hissettirir mi sorun çıkartır mı onu merak ediyorum. Buraya şimdilik kullandığım televizyonun linkini atıyorum.

HDMI girişleri uyumludur. Görüntü konusunda sıkıntı olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı