Xbox Series S 1TB vs PS5

Kıbrıs'ta yasiyorum. Bizde Series S 1TB 12 bin TL, Series X 18 civari, PS5 Slim digital ise 15'e denk geliyor. Sizin oneriniz ne olurdu? Cok oyun oynayan birisi degilim, gecen yil zam gelmeden Game Pass'te almisim halen daha 7 ayi var. Sizce Xbox Series S 1TB almaya deger mi? Onceki versiyonda tek sorun depolamaydi zaten ve bu versiyonda her şey cozulmus gibi.

Ustam Xbox al tabii ki de.

Özel oyunlar var diye PS tercih edilmez Game Pass sizin çok işinize yarar çok oyun var.

Bence Series S 1 TB 12K makul fakat GTA 6 çıkarsa oynarım diyorsan Series X tavsiye ederim.

Bu konsollar elden kolayca çıkarılabiliyor o yüzden çok düşünme Xbox tercih et sıkılırsan illahi özel yapım birkaç oyunu oynayacağım diyorsan PS geçersin.

Ustam Xbox al tabii ki de.

Özel oyunlar var diye PS tercih edilmez Game Pass sizin çok işinize yarar çok oyun var.

Bence Series S 1 TB 12K makul fakat GTA 6 çıkarsa oynarım diyorsan Series X tavsiye ederim.

Bu konsollar elden kolayca çıkarılabiliyor o yüzden çok düşünme Xbox tercih et sıkılırsan illahi özel yapım birkaç oyunu oynayacağım diyorsan PS geçersin.

Açıkçası GTA serisi falan pek seven birisi degilim Online olarak CoD Warzone ve r6s disinda Max Forza 5 oynamayi planliyorum. Bu persembe sipariş verecegim sanirsam ileride olmadi satar ve yenisini alirim ki aslinda yaza kadar kullanmayi sonra yazdigim gibi satip PS5 veya Series X'e gecmeyi planliyorum. Dediginiz gibi kolayca elden cikiyorsa sorun yasamam herhalde. Xbox sevdamdan oluyor degilim yazin zaten elime yuklu miktarda para gececek ve istersem hiç satmadan PS5 bile alabilirim ki satmayi tercih ederim bundan dolayi sormustum.

Merhaba uzun zaman oldu yazmayi unutmusum. Subatta Xbox Series S 1TB Carbon Black modelini 340 euro ya satin aldim. Ikinci Controller da 70 euro tuttu. 60 euro daha ekleyip PS5 alabilirdim ancak halen daha pişman degilim ucuzken Game Pass satin almis oldugum icin cok avantajli oldu benim icin ayrica oyunlar halen daha cok ucuz. Resmen AC Black Flag, Unity ve Syndicate 3 lemesini 70TL'ye satin aldim ve buna birçok oyun da dahil. Bazi oyunlarda 30FPS olmasi sıkıcı ancak diğerlerinde grafikler inanılmaz güzel geliyor bana. Forza 5, Dead Cells, AC oyunlari, Diablo ve FIFA gibi bu tarz oyunlar oynayan birisi olarak hayran kaldigimi soyleyebilirim. Kulaklik sorunu yasiyorum şu an sadece onu da Microsoft'un Xbox ve PC uyumlu kulakligini 60 euro ya satin almayi dusunuyorum. Isteyenlere daha detayli da yazabilirim guncel performansini vs.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı