Xbox series S alınır mı?

ibrahimsenn

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Hayat kadını.
Laptopum var hiçbir oyun oynayamıyorum CS:GO oynamak istesem 20 30FPS alıyorum bende Xbox seris s almayı düşündüm hikayeli oyunları severim kasa sevmiyorum istemiyorum en akıllıca olarak Xbox seris s geldi 4K TV'im var + olarak 4500TL biraz bekleyim fiyat düşer mi yoksa böyle 4 5 ay falan?
Alınır mı alnımaz mı? Teşekkürler.

Bir de diyelim Gamepass aldım Gamepass'tan RDR2 oynuyorum Xbox Live Gold aldım bir de Gamepass'te oyunadığım oyunu Online oyanayabilir miyim? Teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir de diyelim Gamepass aldım Gamepass'tan RDR2 oynuyorum Xbox Live Gold aldım bir de Gamepass'te oyunadığım oyunu Online oyanayabilir miyim? Teşekkür ederim.

Evet oynayabilirsiniz.

Konsol keyiflidir fakat Türkiye'de biraz yalnızlık çekebilirsiniz konsolda eğer arkadaş ortamınızda fazla kullanan yok ise.

Şu an 4000 TL'ye düştü bile. 3500'leri de göreceğiz belki göremeyiz. Gamepass'ten aldığınız oyunları Online oynayabilirsiniz. Hatta bildiğim kadarıyla Live Gold almadan Online oynayamıyorsunuz. RDR2 kaldırıldı Gamepass'ten bir ara vardı.

Şu an 4000 TL'ye düştü bile. 3500'leri de göreceğiz belki göremeyiz. Gamepass'ten aldığınız oyunları Online oynayabilirsiniz. Hatta bildiğim kadarıyla Live Gold almadan Online oynayamıyorsunuz. RDR2 kaldırıldı Gamepass'ten bir ara vardı.
vatandan alacağım orda 4500tl?
Neden rdr2 kaldırıldı?

Yeni konular

Geri
Yukarı