Xbox Series S alınır mı?

OceanKing

Hectopat
Merhaba, Xbox Series S almayı düşünüyorum fakat 1050 Ti i77700K bilgisayarım var ve 11. Sınıfım, yani bir sene sonra sınava gireceğim. Ailem ayrı evlerde yaşıyor, Xbox'u taşıması da kolay olduğu için tercih ettim. Sizce PC var iken Xbox Series S alınır mı, pişman olur muyum? Fiyatı: Xbox Series S - Amazon

Son düzenleyen: Moderatör:
Alınır. Ama hangi oyunları oynayacan
Merhaba, Xbox Series S almayı düşünüyorum fakat 1050 Ti i77700K bilgisayarım var ve 11. sınıfım, yani bir sene sonra sınava gireceğim. Ailem ayrı evlerde yaşıyor, Xbox'u taşıması da kolay olduğu için tercih ettim. Sizce PC var iken Xbox Series S alınır mı, pişman olur muyum? Fiyatı: Xbox Series S - Amazon

Eğer sistenmin kaldırmayacaksa ve amacın en az 7 oyun bitirmek falansa al.

Alınır. Ama hangi oyunları oynayacan

Eğer sistenmin kaldırmayacaksa ve amacın en az 7 oyun bitirmek falansa al

Devamlı Game Pass almayı düşünüyorum buna ekstra olarak imkanım oldukça oyun alacağım.

Bütçe varsa ekran kartını yükseltmeni öneririm.

Malum ekran fiyatları belli o biraz zor ve dediğim gibi iki evde de bir cihazım bulunmadığı için böyle bir düşünceye kapıldım.

Sınav dönemi vaktinizi çok alabileceğinden önermem. Yoksa kusursuz alet kullanıyorum öneririm.

Sınav dönemi evet fakat bilgisayar az çok dengeleyebiliyorum derslerim çok sıkıntı değil. Xbox gereksiz bağımlılık yapıp derslerime engel olur mu?

Devamlı Game Pass almayı düşünüyorum buna ekstra olarak imkanım oldukça oyun alacağım.

Malum ekran fiyatları belli o biraz zor ve dediğim gibi iki evde de bir cihazım bulunmadığı için böyle bir düşünceye kapıldım.

Sınav dönemi evet fakat bilgisayar az çok dengeleyebiliyorum derslerim çok sıkıntı değil. Xbox gereksiz bağımlılık yapıp derslerime engel olur mu?

Yapabilir ama.

Yeni konular

Geri
Yukarı