Xbox Series S alınır mı?

Mhmtx

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba, ben Kıbrıs'ta yaşayan birisiyim. Şu an PC'm var ancak Forza 5, CoD Modern Warfare 2 gibi oyunlari oynayabilecek kapasiteye sahip değil. Bundan dolayi hem butceme uygun hem de beni uzun zaman goturecek bir konsol almak istedim. Şu an 300€ ya Xbox Series S alabilir ya da 12, 500TL'ye PS5 alabilirim ( adaya getiren kisiden kendisi arkadasim oldugu icin ucuza geliyor ). Ancak şu an gercekten 300€'dan fazla konsola verecek bir param yok maksimum bu kadar verebiliyorum. Açıkçası oyun beklentim gidip 4K 120FPS degil benim icin 2K 60 veya 1080 120FPS gayet yeterli zaten. Oyun zevkim de maksimum buyuk oyunlar RDR2, Forza 5, Overwatch 2 ve CoD Modern Warfare 2 gibi oyunlar ve bu oyunlarda iyi performans veridigini de biliyorum. Depolama benim icin sorun degil 364 GB de yeterli. Eğer gidip alırsam belki gelecek yıl satıp PS5 geçerim veya elimde tutarım gerçekten istediğimde gidip PS5 satın alırım. Günlük olarak da oyun icin cok fazla bir vaktim olmuyor zaten. PS5 ozel oyunlari açıkçası pek ilgimi cekmiyor Last of Us veya GoW gibi guzel oyunlar var evet ancak arkadasimin PS4'unden de oynayabilirim onlari 😅. Eger Xbox Series S almaz isem de PS5 almaya karar verirsem tahminen gelecek yil Şubat ayinda anca alabilecegim ( şu an borcum olduğu için pek bitçe aşamam ). Ayrica Series S'in yaninda bir tane de kirmizi kol almayi dusunuyorum o da 65€ kardesimle oynamak icin ve ayrıyeten şu an 13 aylik Game Pass de almayi planliyorum yarin. Düşüncelerinizi, önerilerinizi, performans veya denediyseniz deneyimlerinizi söylemenizi bekliyorum. Herkese iyi bayramlar.

Merhaba, ben Kıbrıs'ta yaşayan birisiyim. Şu an PC'm var ancak Forza 5, CoD Modern Warfare 2 gibi oyunlari oynayabilecek kapasiteye sahip değil. Bundan dolayi hem butceme uygun hem de beni uzun zaman goturecek bir konsol almak istedim. Şu an 300€ ya Xbox Series S alabilir ya da 12, 500TL'ye PS5 alabilirim ( adaya getiren kisiden kendisi arkadasim oldugu icin ucuza geliyor ). Ancak şu an gercekten 300€'dan fazla konsola verecek bir param yok maksimum bu kadar verebiliyorum. Açıkçası oyun beklentim gidip 4K 120FPS degil benim icin 2K 60 veya 1080 120FPS gayet yeterli zaten. Oyun zevkim de maksimum buyuk oyunlar RDR2, Forza 5, Overwatch 2 ve CoD Modern Warfare 2 gibi oyunlar ve bu oyunlarda iyi performans veridigini de biliyorum. Depolama benim icin sorun degil 364 GB de yeterli. Eğer gidip alırsam belki gelecek yıl satıp PS5 geçerim veya elimde tutarım gerçekten istediğimde gidip PS5 satın alırım. Günlük olarak da oyun icin cok fazla bir vaktim olmuyor zaten. PS5 ozel oyunlari açıkçası pek ilgimi cekmiyor Last of Us veya GoW gibi guzel oyunlar var evet ancak arkadasimin PS4'unden de oynayabilirim onlari 😅. Eger Xbox Series S almaz isem de PS5 almaya karar verirsem tahminen gelecek yil şubat ayinda anca alabilecegim ( şu an borcum olduğu için pek bitçe aşamam ). Ayrica Series S'in yaninda bir tane de kirmizi kol almayi dusunuyorum o da 65€ kardesimle oynamak icin ve ayrıyeten şu an 13 aylik Game Pass de almayi planliyorum yarin. Düşüncelerinizi, önerilerinizi, performans veya denediyseniz deneyimlerinizi söylemenizi bekliyorum. Herkese iyi bayramlar.

Hmm. Durumunuz doğrultusunda bence ilk Xbox Series S alın, sonra satıp üstüne koyup PS5 alırsınız.

Hmm. Durumunuz doğrultusunda bence ilk Xbox Series S alın, sonra satıp üstüne koyup PS5 alırsınız.

Hocam peki sizce satamama gibi bir ihtimalim olur mu? Gerçi satma ihtiyacı hisseder miyim onu dahi bilmiyorum genel olarak Minecraft dungeon, lootriver, Hellblade vs oyunları oynamayı planlıyorum aşağıya resim bırakıyorum indirmeyi planladıklarımı.

Hocam peki sizce satamama gibi bir ihtimalim olur mu? Gerçi satma ihtiyacı hisseder miyim onu dahi bilmiyorum genel olarak Minecraft dungeon, lootriver, Hellblade vs oyunları oynamayı planlıyorum aşağıya resim bırakıyorum indirmeyi planladıklarımı.

Eklemeyi unutmuşum bunun içine CoD Modern Warfare 2 de dahil. Belki siz bu oyunlar için konsol mu alınır diyebilirsiniz ancak evet koltuğumda uzanıp televizyonumda rahatça oyun oynamak istiyorum 😅

Dosya Ekleri

• 1687962264381.png
    1687962264381.png
    323,2 KB · Görüntüleme: 40
Son düzenleme:

Geri
Yukarı