Xbox Series S alınır mı?

Anonim116

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar Xbox One 500GB 1 kolu orjınal 1 kolu çakma konsolumu 5000 bine sattım.
7500 bine tek kollu sahibinden Param Güvende ile Xbox Series S mi alsam yoksa 9000 bine bulunduğum şehirde tek kollu 2 yıl MediaMarkt garantili Xbox Series S mi alsam?

MediaMarkt'ta şu an 14 bin lira sıfır ithalatçı 9-11 bin arası bulabilirsin.

Çok baktım ama sıfır 9 bine bulamadım eğer siz bulduysanız link atar mısınız?(ithalatçı garantili olup olmaması çok ilgilendirmiyor)

9000 bine bulunduğun şehirde tek kollu 2 yıl MediaMarkt garantili Xbox Series S
O 1500 bin TL’ye 2.kol alabilirim diye düşündüm ama sahibinden param güvendeye pek güvenmiyorum

Arkadaşlar Xbox One 500GB 1 kolu orjınal 1 kolu çakma konsolumu 5000 bine sattım.
7500 bine tek kollu sahibinden Param Güvende ile Xbox Series S mi alsam yoksa 9000 bine bulunduğum şehirde tek kollu 2 yıl MediaMarkt garantili Xbox Series S mi alsam?
İkinci el mi? Series X'lerde içi açılma olayı vardı Series S'de tam olarak nasıl bilmiyorum ama güvenilir ise alabilirsiniz.

Çok baktım ama sıfır 9 bine bulamadım eğer siz bulduysanız link atar mısınız?(ithalatçı garantili olup olmaması çok ilgilendirmiyor)

O 1500 bin TL’ye 2.kol alabilirim diye düşündüm ama sahibinden param güvendeye pek güvenmiyorum
Sıfır 9.000 Mediamarkt dediğiniz için dedim sonradan anladım 2. El garantili diye belirtseniz daha iyi olurdu çünkü o fiyata teknomarkette yok diye. Eğer 2. El temizse bakın alın

Geri
Yukarı