Xbox Series S alınmalı mı?

Ethem Efe

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Kocaeli gölcük
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
4060Tİ 16 GB RAM Ryzen 5 5500 Cooler Master 120L XTB 1 TB SSD
Meslek
Öğrenci
Son zamanlarda yeni Plus sistemi çıktı biliyorsunuz. Ben Marvel Spider-Man ve God of War dışında tüm exclusive oyunları oynadım. Eski nesil olduğu için PS4 almak istemiyorum. Sizce XSS hala mantıklı bir seçim mi?

Tabii ki. Zaten exc.'leri de oynamışsınız, PS'in sizin için albenisi kalmamıştır artık. Eğer her oyunu açabilecek bir PC'niz varsa ve bütçe sıkıntınız yoksa PS5, yoksa XSS/XSX daha mantıklı bir seçenek.

Son zamanlarda yeni Plus sistemi çıktı biliyorsunuz. Ben Marvel Spider-Man ve God of War dışında tüm exclusive oyunları oynadım. Eski nesil olduğu için PS4 almak istemiyorum. Sizce XSS hala mantıklı bir seçim mi?

Eğer gelecek PS exclusive oyunlarını oynayamamak üzmeyecekse ve yüksek performanslı olmayan ama güncel jenerasyonu ucundan idare edebilen bir cihaz sizin için uygunsa neden olmasın.

Tabii ki. Zaten exc.'leri de oynamışsınız, PS'in sizin için albenisi kalmamıştır artık. Eğer her oyunu açabilecek bir PC'niz varsa ve bütçe sıkıntınız yoksa PS5, yoksa XSS/XSX daha mantıklı bir seçenek.

MX130 8 GB RAM bir sistemim var ve yazık ki yükseltecek param yok. PS5'ya da xsx alırdım ancak onlar biraz tuzlu. O zaman XSS en mantıklı seçim gibi yine. Teşekkürler.

Öneririm ancak xbox series s baya fan sesi çıkarıyo diyolar.Yani bu senin için engel olmasssa al tabi.Ama xboxun oyunları psnin oyunlarından çok daha ucuz.Tavsiye ederim hiç kullanmamama rağmen.

Öneririm ancak Xbox Series S bayağı fan sesi çıkarıyor diyorlar. Yani bu senin için engel olmasssa al tabii. Ama Xbox'un oyunları PSN'in oyunlarından çok daha ucuz. Tavsiye ederim hiç kullanmamama rağmen.

Güncel olarak 7 aydır kullanıyorum, şahsen başlarda çok sessiz olsa da şu an benimkisi uzun kullanımlarda gayet duyulabilir bir fan sesi çıkartıyor ayrıca coil whine ı çıktı fakat başka bir arkadaşımda aşırı sessiz. Şansa bağlı gibi biraz.
Genelde en sessiz konsol olarak kabul ediliyor Series S

Öneririm ancak xbox series s baya fan sesi çıkarıyo diyolar.Yani bu senin için engel olmasssa al tabi.Ama xboxun oyunları psnin oyunlarından çok daha ucuz.Tavsiye ederim hiç kullanmamama rağmen.
Hiç ses çıkarmıyor. Kulağını dayadığında dahi rahatsız edecek bir ses yok. 9 aydır kullanıyorum.

Bu arada PS4 Slim'den Xbox One S ardından da Xbox Series S'e geçmiş birisi olarak şunu söylemeliyim:
Xbox'un fan sesi pslerin yanında yok kalıyor. Series S'de ciddi anlamda hiçbir şey duymadım ama One S ‘de duyuluyordu az da olsa.

Geri
Yukarı