Xbox Series S Apex Legends Champion paket

Crossplay destekliyor diye biliyorum ama bir emin olun öyle ise PC'deki hesabınızı kullanabilirsiniz yoksa bence paketsiz kasın.

Paketsiz kasarimda klavye mouse ile oynuyabiliyorum. Gamepad oynayamıyorum. Aslinda dedigim gibi hersek açık hesabım var PC de. Hadi o olmuyorsa yeniden kasım nick PC de de açıp ama neyse ben bir arastirim denemeler yapim. Teşekkürler seni de mesgul ettik.

Paketsiz kasarimda klavye mouse ile oynuyabiliyorum. Gamepad oynayamıyorum. Aslinda dedigim gibi hersek açık hesabım var PC de. Hadi o olmuyorsa yeniden kasım nick PC de de açıp ama neyse ben bir arastirim denemeler yapim. Teşekkürler seni de mesgul ettik.
Meşguliyet yok da olayın bi çözümü olmayınca zor oldu biraz :D

Crossplay destekliyor diye biliyorum ama bir emin olun öyle ise PC'deki hesabınızı kullanabilirsiniz yoksa bence paketsiz kasın.

Yine ben araştırdım ama ya ben bulamadım ya da bu konuda bilgi yok crossplay şeklinde değil de emesela Forza oyununda olduğu gibi PC de oyasam Xbox'da da oynasam kazanımları eşitliyor. Bu şekilde ikisinde de oynadığında ilerleme sağlıyorsun. Bu sistemin adı ne bilmiyorum ama bu var mı Apex Legend da. Veri eşitleme sanırım

Geri
Yukarı