Xbox Series S dik durunca gelen fan sesi

TavukDoner58

Hectopat
2 hafta önce aldığım konsolu odamı düzenlerken dik konumlandırmıştım ve öyle başlattım. Ve çamurdan çıkmaya çalışan araba gibi ses çıkarıyor konsol. Yatay konumda 15cm yanımda olmasına rağmen 0 ses ile çalışıyor. Başka böyle sorunu olan var mı, kronik bir sorun mu acaba?

2 hafta önce aldığım konsolu odamı düzenlerken dik konumlandırmıştım ve öyle başlattım. Ve çamurdan çıkmaya çalışan araba gibi ses çıkarıyor konsol. Yatay konumda 15cm yanımda olmasına rağmen 0 ses ile çalışıyor. Başka böyle sorunu olan var mı, kronik bir sorun mu acaba?
Aynı sorun demin bende oldu. Konsol dün geceden beri açık yükleme yapıyor ve dik konumda birden bahsettiğiniz ses çıkmaya başladı. Yüksek ihtimalle fandan geliyor. Yatay konumlandırınca ses kesildi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam benim cihazımda böyle bir ses geliyor.normal midir?

bendede yan ancak ses kesilmedi :D
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Benimkinde de ses var ancak kulağımı alete dayayınca duyabiliyorum anca.
fanmı sürtüyor yoksa çalışmasımı öyle

Geri
Yukarı