Xbox Series S fiyatı

Ardldomakr

Decapat
Arkadaşlar Xbox Series S alma planım var fakat yazın almayı planlıyorum şu an Xbox Series S'in fiyatı 5400 TL diye gördüm %50 ek verginin yılbaşında biteceğini duydum. Bittiği zaman ortalama fiyatı ne kadar olur?

Arkadaşlar Xbox Series S alma planım var fakat yazın almayı planlıyorum şu an Xbox Series S'in fiyatı 5400 TL diye gördüm %50 ek verginin yılbaşında biteceğini duydum. Bittiği zaman ortalama fiyatı ne kadar olur?

Bitecek mi yoksa artacak mı?
İnşallah biter ama dolar öyle demiyor.

%50 ek vergi %20'ye indirilecekti güya ama yıl sonuna ertelendi. Bence yine ertelenecek.

Bazı siteler tamamen bitecek bazıları da %20'ye indirilecek diyordu tam olarak bilmiyorum.

Ek vergi muhabbetinin biteceğini hiç sanmıyorum. Türkiye burası.

Umarım biter şahsen konsollar ucuz diye oyun konsolu alıyorduk ve senelerce götürüyordu vergiler eklenince PC'den fiyat olarak pek bir farkı kalmadı :(

Bazı siteler tamamen bitecek bazıları da %20'ye indirilecek diyordu tam olarak bilmiyorum.
Ekim ayında da %20'ye inecek deniyordu herkes ps4 pro alırım ps5 alırım diyordu. Youtubeda %20 vergi üzerinden ps5 fiyat tahminleri yapılıyordu. Sonuç olarak ertelediler. Sen gene ümidini kaybetme ama kötü senaryoya da hazır ol.

Geri
Yukarı