Xbox Series S GTA V 30 FPS oynatıyor

Vallaha hocam gerçekten karıştırmış olabilir. Ülkede zaten Xbox kültürü yok denecek kadar az bir de isimlerde karışık olunca kafa iyice gidiyor. Xbox One aslında 3.çıkan Xbox konsolu fakat adında bir var. Bilgisi olmayan çok karıştırır. Mesela Xbox Series X ve Xbox One X direkt olarak herkesin karıştırabileceği yapıda.
En mantıklısı Xbox One X hem fiyat olarak hem alan ve performans olarak series S den daha iyi bence.

Xbox Series S'de GTA V aldım, indirime girmişti ancak üstünde x/s işareti yoktu. Oyun kasıyor gibi, 30FPS olduğu belli. Xbox One versiyonunu aldığım için mi öyle acaba? Çünkü bu konsolda yağ gibi akması lazım.
Sürüm güncellemesi gelmedi. Her oyunu 60 FPS oynatmıyor.

Sizin aldığınız sürüm bu:

resim_2022-08-01_110922793.png

2K/30 ve 1080p 60 FPS için almanız gereken sürüm ise yeni nesil optimize sürümü.

resim_2022-08-01_111116390.png

Maalesef Rockstar friması ücretsiz Next gen Update yapmamış.

Ekleme olarak bütçeniz varsa ve oyunu uzun süre oynayacaksınız yükseltmenizi tavsiye ederim yeni nesil sürüme. 60 FPS her yeni nesil konsolda fark ediyor.

GTA 5'in x/s özel versiyonu var. Onun dışındakiler Xbox'da tam tat vermez.

Evet fark ettim ama bundan devam edeceğim sanırım üzerine 140 TL daha vermek istemiyorum bir oyun daha alırım o paraya 🙂

Sizin aldığınız sürüm bu:

Eki Görüntüle 1470646

2K/30 ve 1080p 60 FPS için almanız gereken sürüm ise yeni nesil optimize sürümü.

Eki Görüntüle 1470648

Maalesef Rockstar friması ücretsiz Next gen Update yapmamış.

Evet hocam fark ettim teşekkürler.

En mantıklısı Xbox One X hem fiyat olarak hem alan ve performans olarak Series S'den daha iyi bence.

Sürüm güncellemesi gelmedi. Her oyunu 60 FPS oynatmıyor.

Xbox One X e 1 maksimum 2 yıl sonra yeni oyun çıkmaz bence hocam Series S de yanlış sürümü almışım ondan 30FPS miş normalde 60FPS.

Evet fark ettim ama bundan devam edeceğim sanırım üzerine 140 TL daha vermek istemiyorum bir oyun daha alırım o paraya 🙂

Evet hocam fark ettim teşekkürler.

Xbox One X e 1 maksimum 2 yıl sonra yeni oyun çıkmaz bence hocam Series S de yanlış sürümü almışım ondan 30FPS miş normalde 60FPS.

Gerek yok hocam. 10 yıllık oyun. Oynayıp geçmek lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı